google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Organier Çay Ağacı Yağlı Doğal Diş Macunu

İlk Olarak Söylemek Gerekirse,Biliyorsunuz annem 25/12/13 'den beri Forivia adlı şirkete üye. Bu şirket aynı zamanda Bottega Verde (ünlü italyan kozmetik markası)'na sponsor olmuş ve tamamen doğal içerikli makyaj malzemeleri üretiyor bunu bilesiniz. Ve aynı zamanda Forivia Takı'da satıyor ve Sivas gibi hiçbirşeyin olmadığı ve dünyanın en iyi şeyinin SİVAS KÖFTESİ!!!!! olduğunu zanneden zihniyette bi' yerde yaşıyorsanız  Asla adam gibi bir şey bulamazsınız. Sivasta Takılar çok pahalı ve iğrençler. O nedenle bu şirketin takıları bizi cezbetti ve dediğim gibi mükemmel çıktılar:)
Neyse şimdi Organik olan bir ürün göstereceğim sizlere kendisi Bottega Verde'nin değil ama Ürüne bayıldıkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!! Çay ağacı özlü ve gerçekten dişinizi fırçalarken çay tadının geldiği bir diş macunu beyazlatması tıpkı optik beyaz gibi :))) FİYATI:11.50 TL olması lazım zaten optik beyazda 12.00 TL :))
Bu arada ürün 75ml ve nohut tanesi kadar kullanımı işe yarıyor ve de ağzı yakmıyor :))))UMARIM BAŞTAKİ YAZIYLA SİZLERİ SIKMAMIŞIMDIR:)))

Yorum Gönder

0 Yorumlar