google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Değerlendirme Yazısı #22: Watsons Magic Dudak Balmı

 Selamlarrr:)))) Bugün mutluluğumun sebebini az çok biliyorsunuz. Alaahımın izni ile 25.07 de afyon yollarında olacağımm:=)) Neyse konumuz şuan o değil.
 Bugünkü yazımda sizlere uzun süre alıp almama arasında kalıp sonunda dayanamayıp aldığım şirin bir üründen bahsedeceğim. Aldığım için mutluyum ve renk konusunda bir sıkıntı çekmedim. Çünkü bildiğiniz gibi bu dudak ısınıza göre renk değiştiren bir ürün. Benim vücut ısım sürekli değişim halindedir. Özellikle el ve dudaklarım reynaud sendromu adı verilen hastalık sebebiyle soğuktur. Ama bazen de çok sıcak olurlar. O nedenle bu ürünü kullanırken renk farkı yaşamaktayım ama bende genelde fuşya tonlarına yakın bir pembe oluşturuyor. Ama gayet güzel bir nemlendirme ve muza benzer enfes bi' kokusu var. Watsonslarda 5.99 TL ye alabilirsiniz.
Altta gördüğünüz resim Watsons'un magic lip balmının resmi. 30 SPF içeren uygun fiyatıyla watsons magic lip balm benim favorilerimden oldu:)
Ürünün yarı yırtık paketiyle sizi selamlıyorum:)

Gördüğünüz gibi ürünümüz bu. Şık pembe ambalajı bana biraz Oriflame Lipspa Therapy'yi andırdı. Ama Watsons Magic renk değiştiriyor. Oriflame'ninkinde öyle bir özellik yok.

 Gördüğünüz üzere arkasında yazanlar bu fotoğrafta.

Ürünümüz bu. Yani bembeyaz ama sürdüğüm zaman elimdeki renk değişimi alttaki fotoğrafta.


DEĞERLENDİRME:
-Öncelikle ürün gramajı ve ambalaj kalitesi yeterli. Fiyatı da 5.90 TL. Haliyle uygun:)
-Ürünün renk değişimi gayet hızlı. Sürün sürdüğünüz an değişime başlıyor.
-Nem verişi ve meyve kokusu ile bayılarak sürdüğüm bir ürün. Ama kokusu raharsız edici olabilir.

Bugünkü değerlendirme yazımda bu kadar dı. Okuduğunuz için teşekkür ederim.


Yorum Gönder

0 Yorumlar