google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Favoriler: Temmuz Ayı Favorilerim

Merhabalaaar:) Bugün yeni bir yazı serisine daha başlıyorum. Bundan sonra aylık favoriler yazıları da hazırlayacağım. Malumumuz bugün 31 TEMMUZ yani yarın ağustos'a geçecegiz. Ben de tam vaktini tutturmuşken yapayım dedim :)  BAKALIM FAVORİLERİMİZ NEYMİŞŞŞ:)
1) Watsons Yuvarlak Pamuk: Bu ürüne gerçekten bayılıyorum. Yumuşaklığı, 100'lü paketi ve uygun fiyatıyla herkeste bulunması gereken bir cilt bakım ürünü.

2) Garnier BB Krem: Bu ürünü daha iki gün önce almama rağmen bayılıyorum. Benim kullanım önerim ''İlk olarak transparan pudrayı tüm yüzünüze sürün. Sonra yüzünüze yüz bazı sürün. Ardından Garnier BB kremin göz için olanını kullanın. Tampon yaparak dağıtın. Üstüne Garnier BB kremi sürün''

3)Garnier BB Krem Göz Roll-on: Bu bb kreme de bayılıyorum. Bazen kapatıcılığı yetersiz gelebiliyor ama roll-on başlığı için bile alınabilir. Ben seviyorum. Kullanım önerisi: ''İlk olarak transparan pudrayı tüm yüzünüze sürün. Sonra yüzünüze yüz bazı sürün. Ardından Garnier BB kremin göz için olanını kullanın. Tampon yaparak dağıtın. Üstüne Garnier BB kremi sürün''

4)Watsons Magic Lip Balm: SPF 30 koruması ve ısıya göre renk değiştirciliği ve uygun fiyatı ile bence tatil çantanızda bulunması gereken bir ürün.

5)Robyem Baz: Robyem (Valentina) benim severek kullandığım ürünler üretiyor. Bu ürünün 5 tl gibi uygun bir fiyatı vardı. Hem de tutuculuğunu seviyorum. Renksiz ve jelsi bir yapısı var. Ben tüm yüz için uyguladığım gibi göz bazı olarak da kullanmaktayım.

6)Robyem Percet Look Maskara: Ambalajına aşık olduğum bir ürün daha:) Kaş fırçası olması benim beğendiğim bir özelliği. Hem hacim veriyor,hem kirpikleri yapıştırmıyor hem de uygun fiyatı ile kolayca alabiliyorsunuz. 

7)NYC Smooth Skin Pudra: Ürünün ambalajı pek güzel değil. Ancak kapağının tamamını kaplayan aynası,süngeri ve renksiz oluşu ile makyaj sabitlemede kullandığım favori ürünüm.

8)Maybelline Baby Lips (Cherry Me) : Ürünün fiyatı,nem ve renk verişi konusunda gayet memnunum.

9)Maybelline Baby Lips (Intense Care): Ürünün nem verişi ''Cherry Me'' kadar iyi olmasa da SPF içermesi beni hoşuma gitti.

10) Essence Beauty Beats Simli Pudra: Simli oluşu nedeniyle beğeniyorum. Bir renk verdiği falan yok. Simini fazla kaçırmayın yeter:) 

11) Avon Colortrend Lipstix (Coral You Later): Ürünün uygun bir fiyatı ve mat bir yapısı var. Ancak dudakları kurutan bir matlık.


EVET BENİM BU AYKİ FAVORİLERİM BU KADARDI. SİZİN FAVORİLERİNİZ NELER??

Yorum Gönder

0 Yorumlar