google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Film #1: Maymunlar Cehennemi:Şafak Vakti


    Selamlar blogumun sakinleri. Yazıma başlamadan önce özür dilemek istiyorum. Bir kaç gündür ve halen devam eden bir internet sıkıntım var. Bizim evde wi-fi ağı olmadığı için modemler abidik gubidik saçma sapan bağlantılarla uğraşıyorum. Ve annemin sinir bozucu görevleri arasInda bloguma fazla yazı koyamıyorum. Neyse sinirlerim tepemde zaten:(
   Bugünkü yazım,yine bugün gideceğim bir sinema filmiyle alakalı. ''Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti'' Maymunlar cehennemi serisinin 2. filmi ilki ''Maymunlar Cehennemi: Başlangıç'' ben ona gitmedim. Aslında annem zor etmese buna da gitmezdim de neyse:) Filmi izledikten sonra olağan hızla değerlendirmesini yazacağım. Ama şimdilik tanıtım:)

Genleri değiştirilmiş, isyancı maymun Caesar'ın kaçışının üzerinden on sene geçmiştir. Genetik evrim geçirerek daha da zekileşen Caesar, kendisi gibi oldukça akıllı olan diğer maymunlarla birlikte büyük bir maymunlar ordusu kurmayı başarmıştır. Caesar'ın önderlik ettiği bu maymunlar 10 yıl öncesinde yayılan ölümcül bir virüs salgınından kurtulmayı başaran bir grup insanla karşı karşıya gelir. Ve her iki türün de tek bir amacı vardır, yeni dünya düzenini oluşturan ve söz sahibi olan tür olmak! Yönetmenliğini Matt Reeves'ın üstlendiği filmin senaryosu ise Rick Jaffa ve Amanda Silver'a ait. Başrol Andy Serkis'in yanı sıra bu filmin kadrosunda Jason Clarke, Gary Oldman, Keri Russell, Toby Kebbell, Kodi Smit-McPhee, Enrique Murciano, Kirk Acevedo, Karin Konoval ve Judy Greer yer alıyor.


SANIRIM ALTYAZILI:) :) Neyse bugünkü tanıtım yazımda buydu:) Çekiliş paketine bir de okuma kitabı ekledim:) Ama sürpriz:) OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER:)

Yorum Gönder

0 Yorumlar