google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Bloğum 1 yasında!!!

Selamlar. Aslında bu yazı iki gün önce paylaşılmalıydı. Ancak ben unuttum ve bu güne kaldı.

   Öncelikle artık İşin 'ASLI' hayranları 55 kişi. Bu hale nasıl geldim hiç bilmiyorum ama gerçekten çok mutluyum. 55 kişi az demeyin ya bir ara 0 kişi olduğumu bilirim. Ancak sıkıntı 1 senede 55 kişi olması. Ama bu da benim suçum tabii ki :-)  Blog camiyasını keşfetmem biraz uzun sürdü ve bloğumu pek önemsemedim. Aslında düzenli yayınlar 4-5 ay önce başladı. Aslında ben o 4-5 ay öncesini yeniden doğuş kabul ediyorum.
   Haziran ayında hatırlanacağı gibi bloğum Dg_Superisi_ Dg ve Kızılcık Şerbetim bloglarının tavsiyeleriyle yeni bir düzenlenmeye girdi. Yaklaşık 1 ay sürdü. Ancak sonuç herkesi memnun etti. Ve tabii ki ondan sonra birden herkes izleyici olmaya başladı ve her hafta yeni kişiler aramıza katılmaya devam etti. Ve bende artık düzenli yayınlar yapmaya ve güzel fotoğraflarla dolu yayınlar yapma dönemine girdim. Ancak okul başlayacağı ve Abimin notebook'u kalktığı için photoshop yapamıyorum ve yapamayacağım. Çünkü kendi bilgisayarım netbook ve kendisi doğru düzgün photoshop programı çalıştıramıyor.
    Son olarak bu sevinci ve mutluluğu bana verdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Merak ettiğiniz soruyu da yanıtlayayım bari. " Birinci yıl çekilişi izleyici sayım 100 olduğunda başlayacak. Ortalama olarak bu da Ekim-Kasım aylarına denk geliyor"
Bütün blogcanlara teşekkür ediyorum. Umarım bir gün gıpta ettiğim bloggerlardan yaparsınız beni. Umarım bir gün İşin "ASLI" bir Sebibebi olur...

TEŞEKKÜRLER, TEŞEKKÜRLER...

NOT: Ağustos Ayı Favorileri yazım yakında!!!

Yorum Gönder

4 Yorumlar

  1. İkimiz de bi an önce 100'e ulaşalım inşallah :)

    YanıtlaSil
  2. Tebrik ederim :)
    Sizi takibe aldım, bende bloguma beklerim ..
    http://yagmur-serhats.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil