google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Değerlendirme #28: L'oreal Elseve Mucizevi Yağ

   Merhabalar canişkolarım, yeni yazımda yine bir değerlendirme söz konusu. Bu sefer mucizevi yağ’ı tanıtacağım ve değerlendireceğim. Ürünün bir numunesini de denemeniz için 1. Yıl çekilişine koydum bile. :)
Ürün fiyat bakımından şaşırtıcı, kalite bakımından göz alıcı bir yapıya sahip. Ki bu ürünü alırken L’OREAL neden bu ürün fiyatını ucuz tutmuş diye sormadım değil. Ürün 9.90 TL idi:) Fiyatı süper, kalite süper daha ne diyeyim ki.


Ürünün arka yazısını bir fotoğraf ile aktarmak istiyorum:


Yandaki fotoğrafta görüldüğü gibi şampuandan önce, taramadan ve şekillendirmeden önce son olarak da son dokunuş aşamaları var. Ben üç aşamayı da yaptım. Saçlarım derinlemesine beslendi, yanıklar onarıldı.

Bu kadar övdükten sonra bir de ayrıntılı değerlendirelim şu mucizeyi:
-Ürün 100 ml. Az demeyin 2 damla bile fazla geliyor. Yapısı yoğun. Yağın yapısı yoğun ama yağ saçın yüzeyinde kalmıyor. Saç içine giriyor. Yani saç hücrelerine girebilecek kadar da ince yapılır bir ürün kendisi.
- Ürünü uyguladıktan şekillendirme işlemlerinizi falan yapıp “son dokunuş’u “da yaptıktan sonra saçlarda mükemmel bir parlaklık veriyor ürünümüz.
- Saçı besliyor, kırıkları onarıyor.
-Şekillendirme esnasında ısıdan da koruyor saçlarımızı.
-Ve kokusu süper!!! :)

DAHA NE DİYEYİM, GİDİN ALIN BU ÜRÜNÜ PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ! GARANTİLİ:)
Bu ürünü ürettikleri için L’oréal e teşekkürlerimi sunuyorum, okuduğunuz içinde candan teşekkür ediyorum. Takipte kalın…
Yorum Gönder

0 Yorumlar