google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Okullar açılıyor, Bloğun n'olacak Aslı? (Ropörtaj)

Merhabalar canlar, bugün biraz röportaj havasında bir yayın size kendimden ve yeni dönem planlarından bahsetmek istiyorum. Başlayalım hadi =)

1-Merhabalar Aslıhan. Seni biraz tanıyabilir miyiz?
Tabii ki. Ben Aslıhan ,soyadım da Murat. 12 Ekim 1999 doğumluyum. Bir senedir blogger'ım. Ve neden blog dünyasına atıldığımı halen bilmiyorum. (Gülüyor)

2-Peki, blogger olmaktan memnun musun? 
Tabii ki, blogger dünyasında çok insanla tanıştım ve bir çok ürün hakkında bilgi sahibi oldum. Ve insanlara yardım etmek de çok hoşuma gidiyor. Gerek blogda, gerek instagram'da bana yöneltilen sorular çok hoşuma gidiyor ve hemen yardım etmek için koşuyorum.


3-Bu sorumuz biraz özel hayata giriyor. Aşk var mı havalarda?
(Gülüyor) Evet, havada bu aralar biraz fazla. (Tekrar gülüyor)

4- Biraz da eğitim hayatında bahsedelim. Kaçıncı sınıfta okuyorsun ve nerede? 
Lise iki de okuyorum. Sivas Selçuk Anadolu Lisesi'nde okuyorum. 1.yabancı dilim Almanca.

5- Almanca?
Evet!!! İngilizceden öncelik Almanca.(Haftada 6 saat görüyorduk. Bu sene sanırım 4 saate düştü) Bölümüm böyleydi. 2013 lise taban puanlarının (Sivas Selçuk Anadolu Lisesi'ne bakarsanız) 2 tane aynı adla olan görürsünüz. Bu arada listede 398,27 gibi bir taban puan olması gerek. O işte benim puanım. Tarih yazdım anneğğğ!!! (Gülüyor)

6-Okul başlıyor. Heyecanlı mısın?
Hayır!!! Blogla ilgilenememekten korkuyorum ve o yüzden hiç okul başlamasın!!!

7-Peki merakla beklenen soruya gelelim. Yarın okulun ilk günü. Bundan sonra neler yapacaksın ve blogla ilgili nasıl bir plan yaptın anlatabilir misin?
Öncelikle yarın "Okulun ilk günü gözlem yazısı" yazacağım. Sonra da 2-3 günde bir bir kaç yayın birden yayınlamayı ve hafta sonları da yayınlara devam etmeyi düşünüyorum. Ancak sınav dönemlerinde yalnızca cuma günleri yayın yapacağım. Şimdilik yeni dönem planlarım bu. Bu arada yakınlarda bir kez daha "blog design" yapacağım. Hedefim daha şirin bir tasarım olması. Bunun için de "Web design" dersleri almak gerek. O da zaten hazır. Web design DVD leri varmış evde CHIP dergisinden.

8-Bloğun adına sevindik. Bu arada firmalardan, blogger dostlarından ve google+ kullanıcılarından bir isteğiniz var mı? 
Evet beklediğim soru! (Gülüyor) Öncelikle Farmasi, Oriflame, Essence, Watsons, Gratis veya bloggerlara ürün gönderen firmalardan bana da ürün göndermelerini istiyorum. Çünkü kıskanıyorum(gülüyor) ve artık yavaş yavaş ünlü olmaya başladım. Blog görüntülenme sayım 10.000 'i geçti. İkinci olarakta lütfen Sivas'ta yaşayan blogger dostumuz varsa bana mail falan atsın. Bir de Uşak'ta yaşayan varsa. Sivas'tan bu sene taşınıyoruz ve sanırım babam tayinini Uşak'a isteyecek. (Bir de konya'ya.) YAHU SİVAS'TAKİ TEK BLOGGER BEN MİYİM! (gülüyor) Birde google+ 'ı olan dostlarımız benim izleyicim olsun. İzleyicim olmayınca mutsuz oluyorum. Bir de çekiliş maratonu başlayacak yankında. Onu da kaçırmazsınız bak.
(Gülüyor)

9- Merak ettik de neden Sivaslı veya Uşakl bir blogger arıyorsun?
Rakibimi ortadan kaldırmak için tabii ki. Şaka şaka. (Gülüyor) Blogger buluşması yapmak istiyorum da ondan. (Gülüyor )

10- Size başarılar o zaman. Röportaj için teşekkür ederiz.
Önemli değil bir zevkti. Görüşmek üzere.

Yorum Gönder

0 Yorumlar