google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Ne Okudum #13: Küçük Aptalın Büyük Dünyası/PuCCa Günlük 1-PuCCa

 Merhalarrr=) Bugün sizlere yazı sunma planındaydım. İşte şu anda"Ne Okudum" u okuyorsunuz. Fazla uzatmak istemiyorum.

PuCCa adlı twitter fenomeni ablamız kitap çıkarmaya başlamıştı. Kitapları da günlük şeklindeydi, kendi anılarını matraklaştırarak anlatmaya başlamıştı.
Bende PuCCa günlük serisini merak etmiştim. Bu serinin tüm kitapları e-kitap olarak var bende. Başlamışken seriye tamamını bitirmeden bırakmak istemedim. O nedenle uygun bir an bulup başladım. Ve kitabın birincisini yani ' Küçük Aptalın Büyük Dünyası' nı okuyup bitirdim. Şuan 'Ne Okuyorum' bölümüne de 'Ve Geri Kalan Her şey' var. Bu arada çok konuşmuşum =) PuCCa günlük serisinin ilk kitabıni değerlendirmeye başlayalım bakalım.

Ama önce arka kapak: Değerlendirme:
-Öncelikle bu kitap ve bu serinin diğer kitapları tamamen e-kitap olarak benim elimde. O nedenle kitabın kokusu konusunda yorum falan yapamayacağım =D Ama " OkuyanUs " yayınlarından çıkan bu kitap sanırım, teksir kağıdı gibi kokuyordur. Neyse güzeldir güzel=)
-Kitap 357 sayfa.
-OkuyanUs yayınlarının 'Dizüstü Edebiyat' serisinin ilk romanı.
-Kitap konusu; PuCCa ablamızın hayatı. Kısacası bu kitap serisi tamamen PuCCa ablamın 'günlüğü'. İşini, çocukluk anılarını, sevgililerini alaya alarak ve biraz da matrak şekilde anlatmış.
-Kitapta rahatsız eden bölümlerin olduğu komiklikten anıracağınız bölümleri de var=D.
-Argo çok kullanılmış.
- Son olarak toparlayayım =)
Argo kelimelerin yoğunlukta olduğu, matrak bir kitap. Bize kazandırağı bir bilgi falan yok. Sadece eğlenmek için okunacak kitaplardan. Okurklen Güldüren Bir Günlük Olarak Düşünün:)


YORUMUMU OKUYAN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER. ÇEKİLİŞİ BAŞLADI!!!! . UMARIM ŞANSLI BİR YARIŞMA OLACAK. GÖRÜŞMEK ÜZERE, KENDİNİZE İYİ BAKIN=)

YARIŞMA İÇİN TIK TIK

Yorum Gönder

0 Yorumlar