google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Değerlendirme #37: HC HAIR CARE OVEX Hızlı Saç Kurtarma VE Canlandırma Terapisi

Cuma gününden selamlaaaarrr blogcanlarımmm=)) Aralık aylarının sonlarına yaklaşırken ve yılbaşı heyecanı başlamışken "Saçlarım yeni yıl gibi ışıl ışıl umut dolu olsun, parlasın" diyorsanız hadi devamını okuyun o zamannn=))) Öncelikle bu ürün bana değerlendirmem için HC HAIR CARE'den geldi. Bir de yanında HC HAIR CARE Complex geldi ki onu pek kullanamadım,1 saat falan saçlarda bekletmek gerektiği için, tam olarak yorumlayamadım ancak bu ürün saç maskesi bakımında olduğu için her hafta 2 kez kullandım. Ve ciddi bir parlaklık elde ettim. Bir de yumuşaklık tabii ki=)) Üst fotoğrafta ürünün nasıl kullanılabileceğini görmeniz mümkün.

Ürün bana denemem için 50 ml tüpünde 1 adet olarak gönderildi. İnternetten baktım sanırım 2 adet 50 ml alıyorsunuz. Ama olsun yine de anlayabileceğim kadar işime yaradı. Ama çabucak bittiii=(((


Arka tarafından okuyacağınız gibi kullanılıyor. 5-10 dk kadar ıslak saçlarıma bekletiyorum. Ancak çok ıslak değil. Biraz nemi alınmış şekilde kullanılıyor.

Ürün 1 ay önce kadar geldi ve gerçekten mükemmeeellllllll=)) O kadar teşekkür ediyorum ki firmaya.
Benim saçlarımda süper yumuşaklık ve parlaklık elde ettim. Ama bir uyarı vermek istiyorum: Annem de bu üründen bir süre kullandı. Ancak onun saçları çok kuru ve boyalı. Bu nedenle de matlaşma ve kuruluk yaptı. Ama benim saçım anneme göre nemli sayılır bende çok güzel oldu. Aman bu uyarıyı da dikkate alın da=))

Umarım değerlendirmem işinize yarar, ben beğendim ve 15 tl verip tekrar almak istiyorum. bilgi için tık tık 

hayırlı hafta sonlarııığğğğğ=))

*Ürün değerlendirmem objektiftir. Umarım işinize yarar balintolarrrrğğğ=))


Yorum Gönder

0 Yorumlar