google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Yılbaşı Makyajııı=)))

Merhaba balintolarrrrğğğ=) Bugün sizlere süper bir yazı hazırladım. Malum yılbaşı geliyor, yılbaşı makyajsız geçmez diyerek güzel bir makyaj yaptım=)) Hadi Başlayalımmm=))Makyajımda üst fotoğrafta gördüğünüz ürünlerin hepsini kullandım=) Flormar'ın siyah eyeminer'ı bana hediye geldiii =). Orda göreceğiniz mavi far paleti'de arkadaşımdan hediye, Garnier BB krem ve göz roll-on bb krem'ini zaten artık tanıyorsun balinto=) Bu gecede makyajım uzun süre dayansın dire Valentina'nın bazını kullandım. Devam edecek olursam, bir diğer makyaj malzemem NYC 'nin smooth skin pudrası ve 4 adet maskara=)) Maskaralarım: Kendi yaptığım bakım jeli, Valentina Perfect Look Maskara, Golden Rose Cat Walk Maskara, NYC City Curl Maskara, Son olarak Nivea Lip Butter ve Sonradan eklediğim Oriflame Very Me Lip Addict Soft&Shine Rujunun Brillant Pink rengi.
Malzeme listemiz biraz uzun=) Ne de olsa Yılbaşı makyajı yaniii=))

Yapılış:
 Öncelikle yüz ürünleirmin tamamını kullanıyorum. Öncelikle Bazımı tüm yüzüme ve göz kapaklarıma sürüyorum. Ardından Garnier BB krem ve Garnier BB Krem Göz Roll-on'unu kullanıyorum. Biraz emilmesini bekledikten sonra da gelsin pudrağğğğğğğğğğ =))

Yüzüümmmm=))

 Ardından maskaralarımın tamamını uygulayıp, far sürmeye geçiyorum. Normalde far kullanmam asla=) Ama yılbaşı olunca değişiyor işlerrr=))

Farda beyaz renkli far kullanacağım. Bu far hem yılbaşına uygun şekilde simli, hem de beyaz renkli. Şirin duracakkk=)))


Far uygulamamdan sonra farın hemen üstüne orta kalınlıkta eyelinerrğğğğğğğğğ çekiyorummm=)) Son olarakda nivea lip butterdan çok az sürüyorum. Amaç dudaklarımın hafi nemlenmesi. Sonra da pembiş rujumu sürüyoommmğğğ=))

VEEEEEE Sonuçççç=))) 


Uamrım güzel olmuşturrr=) Yılbaşınız ve 2015'iniz iyi geçsin dileklerimleee=))
 Bu büyük ihtimal ile 2014'ün son yazısı olacak. Yani bu yılın 303. yazısıııı =))  2015'de isteklerimin gerçekleşmesini istiyorummm=)) 

Hepinize mutlu seneler balintolarrr=) Siz olmasaydınız buraya asla gelemezdim=)) 

Seneye görüşürüzzzzzzz=))))  (Bu espriyi yapmasam olmazdı napiyimmm=D)

-Yarın instagram hesabıma bol bol bakııınnnn=) -

Yorum Gönder

0 Yorumlar