google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Değerlendirme #40: Oriflame Hair X Isı Koruyucu Sprey

Yeni bir günden merhaba balintolarrrrğğ=))) Bugün sizlere benim losyon koruyucumdan sonra yine Oriflame marka koruyucumdan bahsedeceğim. Mükemmel bir ürün, hem de bu ürün krem koruyucumdan daha yüksek derecelere kadar dayanıyor hemde=)


230  ye kadar dayanan bir sprey kendisi. İçinde Keratin var. Bu da saçlara uygulandığında ciddi şekilde besliyor. Belki de benim saçımın uzamasının bir sebebi de bu üründür=) 


Ürün kullanımında ısı araçları kullanmadan önce nemli saça uygulayın diyor. Ben bazen öyle yapıyorum, ama çoğunlukla kuru saça uyguluyorum bir sıkıntısını görmedim şu ana kadar=)
Ürünü denemenizi öneriyorum, çünkü ben ciddi  ciddi koruduğunu öneriyorum. Fiyatı 10 Tl idi sanırım. Paraağğğğğ pağaaaa =D
Dzleştirme veya kıvırma işleminden önce ben bu ürünü uyguluyorum sonra da mucizevi yağ’ı. Ve tadaaammmmğğğğ =)) Beslenmiş süper saçlarrrğğğ=D
Bu değerlendirmemde bu kadardı…
HADİ BAKALIM GÖRÜŞÜRÜZ ŞİMDİLİK BALİNTOLARRRĞĞ=D




Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı düzenliyoruz. Siz de başvurun kazanan olun, farklı kategorilerde çok sayıda site ödüller için yarışıyor. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


    Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
    Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
    Tel: +90212 330 9707



    YanıtlaSil