google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Heyyooğğğğ Hediyelerim Geldiiii!!! =))Selamlar balintolarrrrrğğğ=) Geçenlerde instagramda stilup.com un wantthefashion bloğuyla ortaklaşa yaptığı bir çekilişe kesin kazanmam diye katıldım, ve kazandımm=)))))
Bir de instagrmada makyajmanya'nın çekilişine katılıp fotoğraflarını incelerken keskin color'dan ajanda kazandığını gördüm ve facebook Keskin Color sayfasına girdim oranında çekilişine katıldım ve ne gariptir ki onu da kazandım=)) İkisi de bugün geldi=))

Allahım bayıldım şu paketlemeye cidden=))
VEEEE Şirin Hello Kity'li ajandammm =))
------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Vee işte Kajalımmm=)


Bu arada The Colossal Kajal'ı denedim ve instagramda paylaştım. Ürünü gerçekten çok beğendim; akma yapmıyor, mükemmel bir pigmentasyonu var, kolay sürülüyor ama sürülme sırasında kesinlikle kırılma yapmıyor...

instagram: aslihan_murat FOTOĞRAFIDIR

"Bugün gelen hediyem "Maybelline NY The Colossal Kajal" lı bir makyaj yaptımm:)) Ürün gerçekten güzelmiş, sürüşü çok kolay, yumuşak ama dağılmıyor, pigmentasyonu mükemmel, akma yapmıyor. Kesinlikle almanızı öneriyorum. Ekstra Olarak Kullandığım Makyaj Yardımcılarım: *Oriflame GG Yüz Bazı *Garnier BB Krem ve Garnier Göz Roll-on BB Krem *NYC City Curls Maskara *Oriflame Extendablack Maskara *Robyem(Valentina) Perfect Look Maskara *NYC Kohl Göz Kalemi/White *H&M Dudak Parlatıcısı/London Mist"

Bugün çok mutluyum=)))

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere=)))


Yorum Gönder

4 Yorumlar