google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Konuk Yazar: Beauty Beybi/ Vaseline® Lip Threapy Lip Balm

İyi akşamlar balintolarııım=)) Bu aksam güzel bir akıma baslayalım dedik ve ilk blogger kankamla birlikte konuk yazarlık isine başladık!=)) Sizde isterseniz Seve seve mail atabilirsiniz>> aslihanmurat1@gmail.com 

Birazdan bende onun blogunda konuk oluyorum! =D  Tık tık =)) 

Haydi baalım bugün neler yazmış bizlere Beautybeybiim


Merhabalar!!!
Ben Leyla Nam-ı Diyar Beauty Beybi  bugün sizlere sevgili Aslıhan'ın bloğundan konuk yazar olarak sesleniyorum. Öncelikle bloğunu bana açan ve yazımı yayınlayan İşin Aslı bloğunun sahibi Aslıhan'a çok teşekkürlerimi sunarak yazıma başlıyorum. 

    
Vaseline Lip Stick THERAPY:
    
     Vaseline markasının vücut losyonu, nemlendirici el kremi vb. ürünlerini çok severek kullanıyorum özellikle cocoa butter favorimdir kaç kutu bitirdim bilmem..iştiştee onun lip balmını denemeden olmaz deyip aldım.. kokusu falan süper, çok kuru çatlamış dudakları nemlendirecek kadar iyi değil ama günlük olarak kullanılabilecek düzeyde, uygun fiyatlı,yapısı bildiğimiz parlak lip balmlardan değil takibi  yapış yapış yapmayan bir ürün. bazen rujumun altında kullanıyorum. yoğun bir ürün değil. Eğer çatlamış kabuklanmış dudaklarınız varsa tavsiye etmem beyaz beyaz kalıyor sonra zaten ürünün işlevi dudağı korumak yani çatlamadan önce kullanmalıyız.. Ben gece yatmadan önce sürüyorum sabah gerçekten dudağımı nemli buluyorum.. işte yavaş yavaş postumun sonuna yaklaşırken veda vaktinin geldiğini belirtmeliyim Umarım sizler için faydalı bir yazı oluşmuştur. Peki aranızda bu üründen kullanan oldu mu ?? siz nasıl buldunuz ?  Bu arada hepinizi bloğuma bekliyorum takibe almayı unutmayın  sevgilerimle :) Öpüldünüz  !!!

Bende meleğim Leyla abliskoma çok teşekkür ediyorum=)) Birazdan onun blogundayım takipte kalın>> Beauty Beybi

Yorum Gönder

3 Yorumlar