Ciddiye mi alınmıyorum?!

Merhabalar balintolar, bugün biraz canınızı sıkacağım belli ama gerçekten dünden beri çok üzgünüm ağlıyorum..  Lütfen devam edin..

   Bildiğiniz üzere tam 4 gün önce istekler iyice artınca YouTube kanalı açayım dedim ve açtım.
Açtım açmasına da.. Birden buradaki okunmalar düştü, zaten 2-3 kişli yorum yazıyordu şimdi kimse yazmıyor; önceden yazıyımı en az 5 kişi +1 lerken şimdi "0!" ya küfür gibi değil mi??

YouTube da da fark ediyorum 20 yaşlarda kimse yok? Neden??? Niye??

Kanal açtım diye buradaki yazılar da okunmuyor? Acaba insanlara videolarımda samimi davrandığım için "çocuk bu ya ne bilecek" algısı mı oluşturdum?? Oysa herke sbenim yazılarımı çok beğenirdi..

Kanalımı kapatmayı düşünüyorum balimtolar.. Çünkü ciddiye alınmıoyrum bence.. Ne zaman insanlar yüzümü gördü, çocuk muamelesi yaptı gibi.. Ya önceden okunmöalarım tavan yapardı.. Şimdi en fazla 30! Küfür gibi??

Diğer bloglara bakıyorum 10-20-30-50-60 yorum sayıları.. Blogu açtıkları tarihe bakıo-yorum 5-6 ay. Peki ya ben? Neden ben?? Niye bana kimse yorum yazmıyorr??

Aksine de yazılarımı çok beğenenler vardı? Şimdi neredeler??

Eğer bu yazıma da bir yorum cevap bi' şey gelmezse cidden bu kez yaşama sevincimi kaybederim. Yazı da yazamam.. Kimse ciddiye almıyor beni derim..

Sizce de öyle miyim? Bu yazılaırmın okunmaması, videolarımın izlenmemesinin sebebi kendi kafamdan uydurmam mı, yoksa ciddiye mi alınmıyorum? 


(Haberiniz olsun tasarımımı değiştirdim, çünkü ciddiyetsiz gibiydi.. İnsanlara bu çocuk ne bilecek algısı oluşturdum herhalde.)

Yorum Gönder

45 Yorumlar

  1. Canım ya bence fazla üzmüşsün kendini bazen sebebini ebn de bilmiyorum ama bloğa olan ilgi düşebiliyor, video çekmeye başladın diye ben de olumsuz bir görüş oluşmadı başkasında da oluştuğunu sanmıyorum. Çünkü hem vlogger hem blogger olan çok kişi var. Bu dönemsel bir şey bence :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aynen ablam ya, benim de moralim biraz düzeldi gibi ^^

      Sil
  2. sakın vazgeçme bu sabır işi birazda sınav gibi ama bu bir ödev görev :) yazmaktan vazgecmek ise gemiyi herkesden önce terketmek demektir. Daha önce sana yorum bırakanlara sne gittinmi onlara yorumlar bıraktınmı? çünkü insnalar ilk önce bana gelmiyor bende gitmem mantıgına kapılıyor. Bunu yapıyorsan sosyal aglarda blog paylasım gruplarına katıl inan ben cok faydasını gördüm.Aslında sne benden daha eskisin belkide biliyorsun bu yazdıklarımı yine de hatırlatmıs olayım ;) tekrar dip not ;) sakın VAZGECME

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ablam çok teşekkür edeirm cidden de o topluluklara ben de katılacağım en kısa zamanda ^^

      Sil
  3. Bence biraz sakinleşmelisin. Sakin kafa ile biraz düşün ve herşeyden önce kendini bir sorguya çek. "Neden böyle oldu?, Ben ne hata yaptım?" gibi doğru sorular ile doğru cevaplar vermeye çalış. Bu şekilde kendini sıkıntı ve strese sokarsan takipçilerinde tıpkı senin gibi sıkıntı ve stres yaparlar. Emin ol soruların cevabını kendine doğru şekilde verirsen herşey yoluna girecektir ;)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Gerçekten o içe çekiş çok işe yaradı Sinan abi ^^. Blogumun tasarımını değiştirirken düşündüm.. Düşündüm.. Ve gereçkten sebebini buldum ^^

      Sil
    2. Yüzünden gülümseme olmasın :)

      Sil
    3. Yüzünden gülümseme eksik olmasın olacaktı o :) telefonun gazabına uğradım pardon :)

      Sil
    4. ahaha, anladım ^^ Teşekkür ederim

      Sil
  4. aslıhancım hiç üzme canım sen kendini.. Kanalını kendini iyi hissetmiyorsan kapat bence de daha hazır olduğunda tekrar denersin. Sen gerçekten çok gençsin ve gayet güzel başarıyorsun bazı şeyleri. Ben kendimin 15 yaşlarını falan düşündüm de gerçekten çocuk diye bana denir dedim :))) Üzme tatlım sen canını

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ^^ Çok teşekkür ederim cidden çok sevindim^^

      Sil
  5. Sen azimli,başarılı,çalışkan ve çok tatlı bir kızsın. İleride çok daha başarılı olacaksın. Bunun önünü niye kesiyorsun ki ? Kim ne demiş,ne yapmış,beğenmiş,beğenmemiş, yazmamış,etmemiş vs bunları boş ver :) Senin gibi kendine özgüveni olan çok az kişi var, bunu değerlendir ve gözün hiçbir şey görmesin,hiçbir olumsuzluğu duymasın. Yoluna devam et :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Oh valla keyfim yerine geldi! ^^ Devam ediyorum huloo! şskafnz

      Sil
  6. Hayııııııır ! Biz seni seviyoruz ! Samimiyetini de seviyoruz ^^

    YanıtlaSil
  7. Benim canım arkadışım üzülmek yok biz hep gülelim :) seni seviyorummm

    YanıtlaSil
  8. Ya saçmalama! Hem bence youtube kanalı açmanla okunmalarının düşmesi falan pek alakalı değildir. Dönemlik bir şey olabilir diye düşünüyorum.. Umarım kendini üzmeye devam etmezsiin ^^

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aynen bence de öyle bak bugün ne güzel ziyaretçilerim oldu ^^

      Sil
  9. şımarıksın bence

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Korkmayıp adını gösterseydin bebeğim :)

      Sil
    2. len varya seni çok seviyom ben ;D Günün siniri ve mutsuzluğunu bu tarz yorumlarınla gülerek atlatıyorum be;D ;D

      Bak meyve veren ağacı ne güzel taşlıyorlarmış öyle =D

      Sil
    3. :) ahaha mucuk bebekim :)

      Sil
    4. google hesabım yok maalesef :/ ama olsaydı senden korkacak değilim hem taşlamıyorum sadece fikrimi belirtiyorum

      Sil
    5. Fikir belirtiyormuş riri? ahahahahaha

      Sil
    6. canım ufak bir şey soracağım bak alay etmek için değil. Sadece neden beni yapmacık bulduğunu merak ettim. Yazabilir misin?

      Sil
  10. Kuzum blog yorumları, olmadığında seni üzen değil, olduğunda ekstra mutlu eden şeyler olmalı bence. Eğer yazmaktan zevk alıyorsan yazmalısın, yorum almak için değil. Tabi ki yorum almak, beğenilmek herkesin çok hoşuna gider, çok güzel bir şey bu. Ama yorum gelmediğinde yaşama sevincimi kaybediyorum çok ağır bir ifade.

    Bu arada 1 yıldan fazladır blogger'ım, hiçbir yazım 5 tane +1 almadı ;) şanslısın ^^

    Nail Art in Wonderland

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Haklısın ablam aslında darısı senin başına ne diyelim ^^

      Sil
  11. Canım benim öyle düşünüp hemen canını sıkma. İnan bana zamanla oluyor her şey; ilk zamanlardan çok takipçi beklememelisin. Bak ben bloğu açalı 1,5 yıl; Youtube kanalımı açalı tarihini bile unuttum o derece zaman oldu ama takipçi sayısı çok nadir yükseliyor. Benden sonra blog açanlar tavan yaptı :) Ama ben çoğu gibi olur olmaz her yerden çıkıp "Beni takibe alın" diyemeyen biriyim; artış da biraz buna bağlı kalıyor son zamanlarda çünkü çok fazla blogger ve youtuber var artık. Hemen küsmek, kendini çekmek yok ;) Kaldı ki sen kendin için yapmalısın bunları en başta. Video çekmek seni mutlu mu ediyor?O zaman bakma takipçi sayısına vb, kendin için yap, seni mutlu ediyorsa, sana iyi geliyorsa yap. Gerisi zamanla olur tatlım. Aynen devam ;) <3

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. <3 bende düşünüp düşünüp ya ben duygu ablayı niye seviyoruuuuum diyorum^^ Cidden çok iyi bir insansın hatırlar mısın bilmem ama blogumun bu hale gelmesi için ilk e-posta geçen sene senden gelmişti. Tasarım düzeltmesi yapma ile ilgili ^^

      Sil
    2. Canım benim :) Ben de seni seviyorum, çok teşekkür ederim bu güzel düşüncelerin için de :) Hatırlamaz olur muyum hiç? Bak kısa zamanda ne kadar güzel işler yaptın, ne güzel ilerleme kaydettin; bu beni çok mutlu ediyor. Beni bile geçtin sen her konuda ;) Biraz olsun yardımım dokunabildiyse ne mutlu bana, seninle gurur duyuyorum canım :) <3 :*

      Sil
    3. ^^ Yok ablam ne geçmesi senin göz makyajların yeter ^^

      Sil
  12. Merhaba bende ziyarete geldim Blogda bende çok yeniyim bir çok kişiyi tanıma fırsatım oluyor bu sayede sayfan cok güzel beğendim :)bol bol ziyarette bulunacağım

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Selam ablaam ^^ Blogumu GFC den takip etmek icin aşagı in bak orada takip butonlarım filan =D

      Sil
  13. ben hala severek takip ediyorum :)

    YanıtlaSil
  14. Bence bu şekilde düşünüp kendini üzmene hiç gerek yok.Evet yazdığımız yazılara gelen yorumlar tabiki bizi mutlu edip daha fazla bir şeyler yapma isteği uyandıyor ama herhangi bir yazın hiç yorum almasa bile bu senin kötü yazdığın anlamına gelmez.Bu takipçi olayına da çok fazla takılma derim.Bende yaklaşık 1 yıldır blog yazıyorum ama takipçi sayısı oldukça yavaş ilerliyor.Tabi ki bazen insan neden şunun daha fazla takipçisi var da benim yok falan gibi düşünüyor ama senin yazılarını zahmet edip okumayan,ilgilenmeyen bir takipçi kitlesindense, senin yazdıklarını önemseyen,ilgi gösteren az ama öz bir takipçi kitlesi emin ol daha iyidir.Sen yazdıklarını beğeniyosan,bu iş için gerçekten çaba gösterip severek yapıyosan boşver kim ne derse desin.Önemli olan senin ne düşündüğün,ne hissettiğin..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. çok teşekkür ederim meltem abla aynen öyle ^^

      Sil
  15. kesinlikle vazgeçme güzelim yaa ben yazılarını bayılarak okuyorum. Kanalını da kapatma derim kim ne düşünürse düşünsün. Bu zamanla olacak bir şey değerini anlayacaklardır. 20li yaşlarımız küçük geliyor herkese olsun bizler de büyüyüp yükseleceğiz. Samimiyetimizden ödün vermeye gerek bile yok. Üzme o güzel canını :* <3

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ^^ Aynen ablam çok haklısın bırakmadım zaten anlık bi delilik yaşadım ama ;D

      Sil
  16. kıyamam sana öyle düşünme sakın ya

    YanıtlaSil
  17. Ben videoları daha bu sabah izledim . Giderek profesyonelleşeceksin devam et ^^ :) ♥ ♥

    YanıtlaSil