google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Değerlendirme #62: Oseque High End Touch BB Kremli Fondöten! ^^

Oseque High End Touch BB Kremli Fondöten

Heppinize yeniden merhabalar balintolar! ^^ Ramazan ayının ilk günündeyiz.. İnşallah bol bol sevaplar kazanırız ^^ 

Bugün asıl konum gçeen hafta Limonian tarafından bana gönderilmiş olan bu High End Touch BB Kremli Fondöten. Bugün ondan sizlere bahsedeceğim ^^ 

Hadi başlayalım! ^^Oseque High End Touch BB Kremli Fondöten

Ürünün öncelikle siyah ambalajından başlamak istiyorum! ^^ Siyah sade bir ambalaj içinde ürün bize sunulmuş. Özellikle üstündeki roller süngeriyle uygulanması çok tip :D

Oseque High End Touch BB Kremli Fondöten
Ürünün kapağını açtığımda hep bu fotoğraf aklıma geliyor ;D

High End Touch ürünü Oseque adında kore markasına ait. Ürünün en büyük özelliği SPF 34 içermesi. Bu özzelliğiyle zaten BB Kremlerden ayrılıyor. Yaz ayı için gerçekten çok iyi bir koruma faktörü. 

Ayrıca içinde fondöten de bulunduğu için kapatıcılığı hiç de fena değil. Tam yaz ayına özel ince sıvık ve orta kapatıcılıkta bir ürün =) 

Ürünü uygulamak için kenarındaki tuşa basıyorsunuz. İlk kez kullnadığınızda roller'ın ıslanması için 4-5 kez basın. Arka kısmında 8 kere filan demiş ki ben o kadar basmadım. 

Oseque High End Touch BB Kremli Fondöten

Ürünü minik roller başlığıyla yüzünüze yedirdikten sonra göreceksiniz ki çok aydınlık bir yüzünüz oluyor. Ben biraz pudrayla sabitliyorum ama artık havalar daha da sıcak yapmayayım diyorum bırakayım öyle aydınlık ışıltılı olarak kalsın. 

Ürün 30 Ml bu arada. 
 Limonian'a bu tarz kore ürünleri getirdikleri için teşekkür ediyorum ^^ 

         Takipte kalın birazdan bir sürpriz başlayacak! ^^

Yorum Gönder

1 Yorumlar