google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Sanırım bana yine bir şeyler oluyor :(


   Hepinize yeniden merhaba balintolar :) Bu aralar buralarda pek aktif değilim ne yazık ki. Artık yetişemiyorum. Biraz yorulmaya başladım sanırım.

   Hayatımın şu dertsiz günlerine geri dönmek istiyorum bazen. Sadece Blogumun olduğu günlere.
Ya lanet olsun, ben blogumu o kadar seviyorum ki terk edemem onu. Ama artık yetişemiyorum hiç birşeye..

  Herşeyi yapmak istiyorum. Gerek blogda, gerek YouTube da aktif olmak Wattpad'de başarılı bir yazar olmak istiyorum. Ama enerjim ve çevrem buna yetmiyor. Psikolojim günden güne çöküyor..

   Bu aralar yine YouTube'dan dertteyim. Ya gerçekten çok zormuş YouTube! Blogdan Instagram'dan ya da her hangi başka birşey den çok zormuş. Senin gibi yüzlercesi varken çok zormuş.

   YouTube'da üç aydır güzellik üzerine videolar yapıyorum. Evet yapıyorum yapmasına ama sanırım artık bitmeye başladığımı hissediyorum. Ya aslında abone sayım az da olsa artarken neden nereden böyle bir hisse kapıldım bilmiyorum ama..

   Şu YouTube'a başladım başlayalı o kadar minnoş balintolarım oldu ki, beni seven. Sevmeyen olumsuz yorum atan parmak sayısı kadar. Millet sevdi beni evet..

  Kaliteli içerik üretememeye başladığımı hissediyorum bazen, ne bileyim videolarıma eski sevgiyle bakamıyorum. Editlerken neden daha farklı bir kameram, neden daha farklı bir arka planım yok. Neden daha fazla param yok demeye başladım.

  Araştırdım, araştıracağım feci de hıs yaptım evet. Ama şu YouTube neden 1.750 de takıldı. Ha buna şükür 1.750 balintoya 1.750 kere teşekkür ama sanrım şu 2.000 olsa daha mı mutlu olacağım.

  Sabah uyandığımda 2.000! görmek istiyorum. Sanırım.

  Şuan YouTube'a girip tüm videolarımı silesim var. Bütün hepsini.. Sıfırdan tekrar başlayasım var. Ya da kanalı tamamen silip bir daha hiç açmayasım.. Ya da bu alemi terk edip gidesim..

  AMA emeklerime yazık, o kadar şeyi yapmışken yazık..


  Zaten bu hayatta mutlu olamazken, ufak bir mutluluk kaynağı yapan bu bloga yazık. Olmaz..

Ya da ne bileyim, allah bana ders vermek istiyordur. Böyle günler de var diye, bilemiyorum..

BU Günden sonra iyi hıs yaptım. Bundan sonra kanalları inclemeye alıyorum. 10.000 olanlar neden 10.000 ya da en ünlüler neden en ünlü diye.. Çünkü başarmak istiyorum. Başarılı Vlogger Aslıhan Murat olmak istiyorum..

Yorum Gönder

11 Yorumlar

 1. Ya daha bu yaşta ne güzel yaklaşık iki bin takipçili kanalın var daha ne istiyosun balinto?
  yıldan yıla gelişecek büyüyecek, ne bu acele ?
  Bak bu işleri fazla hırs yapma mutsuz olursun. Oluruna bırak ve olduğu kadarının güzelliklerini gör...
  Abla tavsiyesi olsun

  YanıtlaSil
 2. Caniiim umarim basarili olursun :) yazilarini severek okuyorum ayrica videolarini da severek takip ediyorum :) tabiki daha youtube da yenisin eksiklerin tabiki olucak ama ben inaniyorum sana zamanla cok basarili ve unlu bir vlogger olacagina sonucta blogta ve instagramda bunu basarmissin neden youtubedada yapamayasin dimi :) opuyorum seni :)

  YanıtlaSil
 3. kuzum sen noldun böyle? neden birden vazgectin her şeyden? Evet hepsi birden çok yoruyor seni ama bunu zorunlulukmuş gibi yapma. Her dakika bu alemde olacak değilsin. Sonuçta bu senin hobin. Zamanla her sey daha güzel olacak üzülme sen. Hepimiz tükeniyoruz. Okulumuz ve işimiz derken parçalara bölünüyoruz. Bu durumunda tek yapman gereken şu : " İyi ki varım iyi ki hayattayım. " "Başaracağım ve başarıyorum". Tüm kalbimle senin destekçinim güzelim <3

  YanıtlaSil
 4. Benim 15 abonem var. Hiçbiri de izlemiyor beni;)))

  YanıtlaSil
 5. Kuzum ya okadar canını sıkmaz mısın böyle şeylere
  Zamanla iyiye gider emin ol
  ki gayet iyi gidiyorsun :)

  YanıtlaSil
 6. Daha okdr gençsinki zevk almaya bak hayattan var olduklarına şükret ,karamsar düşüncek bişiyin yok haline şükret canısı ya sende he nası insanlar var allah aşkına azim nerde ayrıca azim?:) karamsarlık yapmaaa tadını çıkarmaya bak sen lütfenn..

  YanıtlaSil
 7. Ahhh canım yaaa! !! Neden bu kadar karamsarsin neyse bak bugün sana gün içerisinde uzun bir mail atacağım. Ozaman ne demek istediğimi anlayacaksın. :) ok? Hadi görüşürüz kendine iyi bak ♥♥♥

  YanıtlaSil