google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

TÜRKİYE’NİN EN GÜZEL 5 KADIN MODA BLOGU!


1. Tülin Şahin’le Moda!

www.tulinsahinlemoda.com
Tülin Şahin ile Moda programında paylaşılan detaylar, kendi spor ve güzellik sırlarım bilinmeyen ve merak edilen tüyolarım ve markaların defileleri ile alakalı ilk izlenimler. Sitemizde güzellik sırları, spor ile alakalı uzmanların tüyoları kendi spor ve besin programım, bitki ve spor hakkında doğru bilinen yanlışlar, eğlenceli moda tüyoları, italya ve fransa moda haftalarına bakış açısı ve son trendler hakkında geniş bilgiler yer almaktadır. Mutlaka ziyaret edin, bu faydalı bilgilerle hayatınıza renk katın.

2. İşin Aslı Burada!

İlk yazımı Eylül 2012’de yazarak blog hayatına adımımı attım. Blogun ilk zamanlardaki konusu Kendin Yap tarzındaydı. Zamanla hobilerim ve ilgilerim değişti; blogumda buna paralel olarak değişti. 2013 yılında blogum makyaj bloguna yavaşça dönüşümünü gerçekleştirdi. 2014 yılına gelindiğinde ise bir çok alanda yazılarım mevcuttu. Kendin yap blogundan Makyaj Bloguna Şimdilerde ise Life Style bloguna dönüşen bir blogdan bahsediyoruz. İşin “Aslı” blog adımdan önce “Kısacası Herşey Burada” ismini kullanıyordum.Yazılarımın geneli makyaj, güzellik tüyoları,ürün değerlendirmeleri olsa da artık bir çok tarzda yayımlar yapmaktayım. Blogum, şu anda genel olarak Kendin Yap projelerini de içinde bulundurmak üzere bir çok alanda bilgiler içermekte.Blog Tasarım Tüyoları, Kozmetik, Pratik Öneriler, Kitap ve Film Yorumları içeriklerimin bazıları.Yakın bir süreç içerisinde farklı dallardaki yazılarda sergileniyor olacak. Sevgiler, Aslıhan Murat

3. Leman’ın Dünyası!

İnternetten ve youtube’dan çok araştırmalar yaptım, bir çok kişiyi izledim blog yazılarını okudum benimde bu tür merakım olduğunu anladığımda bende kendime neden bir blog sayfası açmıyorum dedim.. Sonra bir cesaret ile www.lemanindunyasi.com sayfamı açmaya karar verdim.. Sıradan bir blog olmamasını istedim. Bu yüzden kendi fikirlerimi sunmak amacıyla daha çok bilgilendirme yazıları yazdım. Bloğuma Alışverişlerim, Ürün Değerlendirmelerim, İlk izlenimlerim, Ay Ay Favoriler yazılarım, Sponsor Yazılarım, Tag Yazılarım, Çantamda Neler var yazılarım, Kendin Yap Projelerim, Bakım Kürleri ve Makyaj Teknikleri hakkında yazılar yazmak ve bir çok insana bilgi vermek amaçlı bloğumda yazılar yazıyorum.
Sevgiler Leman Ayva

4. Sevcan’ın Dünyası!

8 senelik stilistim. Değişik firmalarda ve branşlarda çalıştım. Ve şimdi kendime bir blog kurarak yaptığım çalışmaları, gözlemlerimi, moda’ya ilişkin detayları en ince ayrıntısına kadar sizlerle paylaşıyorum. Kendi tasarımlarım, moda’da ki gelişmeler, haberler, çizimler, stilistler, büyük markaların kampanyaları, eğlenceli detaylar ve aklınıza gelmeyen bir çok şey. Defilelerin full HD videoları, sokak modasının en son trendleri ve son gelişmeler. Sitemi takip ederseniz çok eğlenebilir oldukça trend bir kız olabilirsiniz. Hayatınıza renk katın, bizi takip etmeye devam edin! Günlük/Haftalık kombinlerimle artık moda siz olacaksınız!

5. Elizme Yaşam’a dair…

Elizme.com 25 aralıkta yeni yeni yaşına girecek olan blogumuzun tüm okurlarına teşekkür ederiz.
Farklı olmak için yola çıktığımız zamandan beri yeri geldi sizin sesiniz, yeri geldi duygularınız, yeri geldi sizin yol göstericiniz; ağabeyiniz, ablanız ya da dostunuz olduk. Konularımız suya sabuna dokunmaz gibi olsada aslında hayatın içinden bire bir seçilmiş konulardı.  Otobüste oturma tekniklerinden, yaşlkı teyzelere yer vermeme teknilerine kadar.. Farklı olmaya, sizleri değerli kızlamay çalıştık.  Umarız sizde birazda olun fark yaratıp, sesiniz ve duygularınız olabilmişizdir.

Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. Güzel yazı olmuş. Aralarında takip etmeye başladığım bloglar var. (Tabii ki sizi zaten takip ediyorum :) )

    YanıtlaSil