google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Ürün #81: Oriflame Hair X Saç Güzelleştirici CC Krem // Saç için CC Krem de nedir?


Yeniden merhabalar balintolar! Bugün sizlere yeni bir ürün değerlendirmesi yazıyorum. Bu kez yazacağım ürün, Oriflame'nin yeni çıkardığı  Hair X Saç Güzelleştirici  CC Krem'i! Kendisini yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve hakkında yorumlarım kesinleşti. Bende hemen bloguma yazmak istedim. 

Saç için CC Krem olur mu demeyin, dilerseniz hemen okumaya devam edin!Resim tr.oriflame.com sitesinin ekran görüntüsüdür. Bana ait olmayıp, ALINTIDIR.

Öncelikle "Saç İçin CC Krem Nedir?" sorusuna cevap vermek istiyorum.

Oriflame Saç Güzelleştirici CC Krem'ini kendi sitesinde şöyle tanımlamış:

10 etkiyi bir arada sunan sprey formundaki krem, saça güzel, sağlıklı ve bakımlı bir görünüm verir, Omega Kompleks ve 6-Gingerol içeriği ile saçı nemlendirmeye, korumaya ve güçlendirmeye yardım eder. Durulanmaz.

(bilgiler http://tr.oriflame.com/products/product?code=32142 adresi aracılığı ile yazılmıştır)

Bildiğimiz yüz için cc kremlerden farklı olarak renk eşitliği değil, saçı sağlıklı ve bakımlı göstermeyi vaad ediyor kısacası.


Saç güzelleştirici CC Krem krem formda bir ürün, yani kendisi sprey kutuya konulmuş olsa da krem yapılı olarak üretilmiş. Ki sıvı formda (sprey formda) olsaydı, pek kullanışlı ve faydalı olmayabilirdi diye düşünüyorum bende.

Ürünü kullanım şekline göre yapısını biraz değiştirebilirsiniz, saçlarınıza 20-25 cm. uzaktan sıkarsanız biraz da sprey şeklinde; yakından sıkar (ya da benim yaptığım gibi iyice avucunuza yaklaştırıp sıkarsanız) saç kremi yapısına benzer bir ürün elde ediyor oluyorsunuz. 

Bu iki şekilde kullanılıyor olması benim oldukça ilginç bulduğum bir özelliği oldu.Arka kısmında yazan etikete göre ürün:
Durulanmıyor  ; ıslak veya kuru saça kullanılabiliyor.

Aynen öyle, ürün her iki şekilde de kullanılabiliyor. Ama ben saçlar kuruyken değil nemliyken daha faydasını gördüm. Saçlar nemliyken saça uygulayıp üzerine saç kurutma makinesiyle kurutunca, belirli bir ısıdan ürün çözünüyor ve saçları yumuşatma oranı daha fazla oluyor. Ama kuruyken saça uygulayınca yapış yapış olabiliyor saçlar. 

Ama yine de kuru saça uygulayacaksanız, uzaktan sıkma yöntemini deneyebilirsiniz.
Öyle yapısı daha inceldiği için yapışlık hissini azaltabilir.


Ürünün yapısını bu fotoğrafta gösterebilirim. Aynen bildiğimiz saç kremi formuna sahip. 


Ürün hakkında toparlamam gerekirse;

*Kokusu mükemmel. Çiçeksi ve bir o kadar da kadınsı bir kokuya sahip. Ben karşı cinsten bir birey olsam ve bu ürünü kullanan bir kadına sarılsam, saçın kokusuna aşık olur daha da bırakamam! (Evet biliyorum fena uçuk bir örnek oldu :D ama kullananlar genelde ürünün saça yaptıkları bir yana, kokusunu fena sevmiş, onu anlatmaya çabaladım orada ^^ )

*Saçlar nemliyken uygulandığında saçlar daha kolay taranıyor, saç kurutulduğunda müthiş bir ipeksilik ve yumuşaklık saçlarda kalıyor.

*Ayrıca ürünün saç düzleştirme etkisini de gözlemledim. Bu ürünü kullandığımdan beri saçıma fön çekmeme gerek bile kalmıyor. 

*Saçlarda ufak bir derece de olsa ısı koruyuculuk yapıyor olabilir. Kremsi ürün olduğu için, çok yüksek ısılar olmamak şartıyla bir miktar saçı ısıya ve şekillendirmeye karşı koruyor olabileceğini gözlemledim. Sanki benim saçlarımda koruyor gibi göründü gözüme ^^

*SONUÇ OLARAK DENEYİN BAYILACAKSINIZ.
(Yani bir alt yazı geçmek istiyorum, saçlarınız çok kuru çok yıpranmış ise belki işe yaramayabilir. Bilmiyorum :) Ama uyarı yapayım dedim :D )


Ekstra bir sonuç aklıma gelirse yazıyı tekrar güncelleyebileceğimi haber vererek burada noktalıyorum. 

Son olarak BURAYA ÖNEMLİ BİR BİLGİ eklemek istiyorum:

*Bu ürün ve diğer oriflame ürünleri hakkında bilgiler almak, oriflame şirketi ile ilgili aklınıza takılan sorular sormak, oriflame katalogu incelemek veya oriflame danışmanı olmak isterseniz ORIKATALOG.COM Sitesine güvenle başvurabilirsiniz! ^^


Yazımı buraya kadar sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim!
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Kendinize iyi bakın
Görüşürüz.xox

(Fiyatı indirimle 15-18 TL Arasına inebiliyor. Şuanda oriflame'in web sitesinde 22.50 TL ye satışta)


DİPNOT:

Düzenlenmiş 2 adet Oriflame yazım daha bulunmakta:

1) Oriflame Skin Dream BB Krem
2)Oriflame Pure Skin Ölü Hücreleri Giderici Yüz Temizleme Jeli

yazıların üzerilerine tıklayarak onlara da ulaşabilirsiniz!

Yorum Gönder

3 Yorumlar