google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Alyans Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler // ad

 Evlilik kararı alan çiftlerin nişan veya evlilik yüzükleri evlilikleri süresince yanlarında taşıyacakları en önemli ve en büyük öğelerden birisidir. Evliliğin sembolü haline gelen altın yüzük ve alyanslar ise çiftlerin birbirleri ile olan bağlılıklarını simgelemektedir. Evlilik veya nişan için hazırlık yapan çiftlerin ise en zor karar verdikleri konulardan birisi de alyans seçimidir.


Alyans ve yüzük seçiminde dikkat edilmesi gerekenler:

-Özellikle son dönemlerde oldukça pahalı alyansların bulunduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu tarz yüzüklerin seçiminden ziyade sadece sizi anlatan ve bağlılığınızı gösteren bir ekonomik alyans da tercih edebilirsiniz. Sonuç olarak alyanslarınızın dışarıya karşı bir nispet yapılmak için olmadığını ve sevginizi simgelemek için alındığını unutmayın.

 -Nişan döneminde alınan yüzüklerin genellikle nikah sonrasında da değiştiğini görebiliyoruz. Ancak alyansları hem nişan hem de nikah sonrası için tek bir seferde uygun bir model seçerek de alabilirsiniz. -Alyans seçerken modeli de büyük bir önem taşıyor. Kesinlikle yaşa uygun modeller bu noktada en önemli konulardan birisidir. Oldukça büyük ve abartılı modellerin büyük yaş grupları için daha ideal olduğunu bilerek buna göre alyans seçimi yaparsanız en doğru modeli tercih edebilirsiniz.

 -Eğer alyansınız ile birlikte tek taş yüzük de kullanacaksanız her ikisinin de taşlı olması oldukça abartılı bir görünümün meydana çıkmasına neden olabilir. Bunun için de tek taş kullanacaksanız alyansınızın oldukça sade ve taşsız olmasına da dikkat etmelisiniz. alyans alyans alyans alyans alyans alyans alyans alyans alyans alyans alyans alyans

*Alyans modellerini https://www.altinbas.com/ adresinden sizler için seçtik...

*Basın Bültenidir.

Yorum Gönder

1 Yorumlar

 1. Merhaba!!!

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Şimdi bize ulaşın ve her türlü krediyi elde edin!

  * $1000 - $10,000,000.00 $ aralığında.
  * 3% faiz oranı.
  * 1 ila 20 yıl arasında kredi vadesi seçin.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Kredinin esnekliği.

  Lütfen yardım için bizimle iletişime geçin. E-posta: intelfinancefirm@gmail.com

  İçtenlikle
  Selamlar.

  YanıtlaSil