google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Emel Pırlanta İle Pırlanta Hakkında!
Pırlanta Baget Yüzük Modelleri


Ağırlıklı olarak günlük kullanım için yüzük isteyen kişiler veya özellikle yıldönümü hediyesi olarak pırlanta yüzük bakan kişiler ilk olarak pırlanta baget yüzük modellerini inceliyorlar. Bunun sebebi; pırlanta baget yüzükler diğer pırlanta yüzükleri ne çok havalı durur ne de çok sade durur. Bu ikisinin ortasında bir süse sahip olan pırlanta baget yüzüklere tam yüzde 50 indirim fırsatı ile Emel Pırlanta dünyasından sahip olabilirsiniz. Ayrıca tüm ürünler HRD Sertifikalıdır. Emel Pırlantanın mücevher ihracatında 3. Sırada olduğunu da atlamamak gerekir.


HRD Sertifikası Nedir?


HRD Sertifikası kısaca; pırlantaların gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu anlamak amaçlı 1976 yılında Belçika’nın Antwerp şehrinde kurulan HRD Antwerp firmasından verilen sertifikadır. Bu sertifika, tüm dünyada geçerlidir. Ayrıca HRD Sertifikası verilirken 3 ile 6 kişi arasındaki bir ekip, özel araçlar ve ekipmanlarla test ederler. Emel Pırlanta üzerinden yapılan tüm alışverişlerde HRD Sertifikası verilmektedir.

Pırlanta Baget Yüzüklerde %50 İndirim Mevcut!Dövizin arttığı bu günlerde en uygun fiyata pırlanta baget yüzük almak ister misiniz? Üstelik HRD Sertifikası ile beraber! Emel Pırlanta sayesinde en uygun fiyat garantisi, isim yazılmadığı sürece ücretsiz iade, tüm ülkeye ücretsiz kargo ve özel hediye kutusu gibi imkânlarla sahip olmak mümkün.

 Pırlanta baget yüzük modelleri arasında bulunan 0.30 ct Pırlanta Baget Yüzük, tek alyans üzerinde iki parça halindedir. İlk parçasında tamtur dönen bordo şerit ve üst kısmında dikdörtgen şeklinde bulunan pırlanta, diğer kısmında ise yerini yarım tur dönen pırlanta işlemelerine bırakıyor. 

Kredi kartı ile tek çekim veya taksitli olarak 3.096₺’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca havale ile alımlarda ekstra %1 indirim mevcut! Mücevher ihracatında 3. Sırada bulunan Emel Pırlanta sizlere çok daha fazlasını sunmaktadır.

*basın bültenidir.

Yorum Gönder

3 Yorumlar

 1. Göz attığımda hoşuma giden illa bir şeyler buluyorum.Takipteyim.Zaman ayırmak istersen yeni açtığım bloguma göz atıp takip edebilirsen çok mutlu olurum.Sağlıcakla Kalın.

  https://hepfragmanizle.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. Evini şehir içi nakliyat olsa insanlar için her zaman yeni bir heyecan ve yeni bir başlangıçtır. uygun önlemler alınmasından çok stresli ve asabiler. Bu biraz azaltabilecek ve onlar yüklerini olabilecek olan nakliye araçlarıdır. Aynı örnek için yapılan evlere ulaşımta zaman ve eğitim her zaman için en iyi şekilde uygulanabilecektir. Maliyeti azaltılacak ve daha iyi kullanılacak şekilde kullanılacak olması gereken birkaç şey şekilde sıralanabilir;

  Ebat küçük olan eşyalarını toplaman hazır hale
  gelecek hale Evinizin önüne gelecek olan nakliyat tır ya da kamyonu için bir pak yeri tayini
  Eşyalarınızın sığacağı tahmin edilenlere sahip olan bir araç
  edinilen Taşın alacakaranlıkta giden en kısa mesafeyi öğrenerek, yolundan bu yolu kullanmasını amaçlayın
  . Paketleme yapabileceğin eşyaları kullanmaktan, beyaz eşya ve mobilyalarını yerleştirmek için alışverişe gidecekler.

  YanıtlaSil
 3. hello dear sir/madam
  I read your blog Emel Pırlanta İle Pırlanta Hakkında!for a long time. That's why you are requested to add this post to our blog in your portal.
  Verify in our blog this blog.professionalmovers.in . We keep sharing your blog with us from time to time.
  thank you

  This is My Blog:- Packers And Movers Hyderabad

  YanıtlaSil