google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Diadermine Lift+ BB KREM orta-koyu ton Değerlendirme!!!!

27 eylül 2013 cuma günü Bim'den 9.95 TL ' ye BB krem almıştım. Sadece orta-koyu ton kalmakla birlikte fiyatının ucuzluğuna şaşırmıştım. Eve geldim bb krem ciddi şekilde koyuydu. Ancak cilt bronz olunca pek belli olmadı yeni BB almaya karar verdim ama günler geçtikçe güzel ve rengin koyu olmadığını sadece gözlerimin alışmadığını fark ettim. Çünkü annemle birlikte kullandığımız fondöten'in rengi çok daha koyuydu.Şuan gayet memnunum ancak cildimi biraz bozmaya başladı nadasa bırakarak sürüyorum artık. Neyse ürün yorumlarına geçelim:
Ürünümüz şu:


kendisi 50 ml
 
ÜRÜNÜN SİZE VAADLERİ:

Cildiniz:
Zamanla kolajen üretimi yavaşladıkça cilt sıkılığını kaybeder.Kırışıklıklar ortaya çıkmaya başlar,cit soluk bir görünüm alır ve eskisi kadar pürüzsüz görünmez.
Çözüm:
DIADERMİNE LIFT+ BB KREM mükemmel cilt için 6 etkiyi bir arada sunar. Kusursuzlaştırıcı formülü anında pürüzsüz, aydınlık ve mükemmel bir cilt için kusurları bütünüyle kapatıcı etkiyi yoğun yaşlanma karşıtı bakımı ile birleştirir.
Vaatler:
cilt sıkılığı( kesinlikle hissediliyor)
pürüzsüzleştirme (evet  ve bu doğal bir görünüm veriyor)
cilt tonunu eşitleme(kesinlikle eşitliyor)
kapatıcılık( çok çok az ama eşitlemeyle birlikte kapatma da birazcık belli)
cildi aydınlatma ve canlandırma ( evet uykusuzluk belirtileri bellli olmadı)
yaşlanma karşıtı ( daha genç olduğum için bilmiyorum :D)
 
UYGULAMA:
Cildinizi her sabah temizledikten sonra yüz ve dilerseniz boynunuza fondöten süngeri veya elle uygulayın. Sonuç aydınlanmış bir cilt. Dilerseniz üstüne hafif fondöten sürün daha hoş duruyor.
 
Sonuç olarak :
Hoşnut kaldım kapatıcılık güzel ama koyuluğu var şuan bronz olduğum için belli olmasa da ilerde herhalde başkasına vermek zorunda kalacağım.
 
ŞİMDİLİK BAŞKA YAZILARDA GÖRÜŞMEK ÜZERE!!!
 
 

Yorum Gönder

0 Yorumlar