google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

BÜYÜK YILBAŞI ALIŞVERİŞİM

Merhabalar!!! :) Az önce yazdığım yazımda bugünkü uğursuzluklarımı sizlere anlattım:) şimdi de alışverişlerime geçelim sizlere son 3 hafta özellikle çokğunluğu bugün ve düne ail olan kozmetik,giysi,süsler ve yılbaşına özgü malzemelerden oluşan alışverişimi anlatacağım :) Hadi başlayalım:) Haa unutmadan BİRAZ ŞAĞIDA SAĞ TARAFTA ABONE OL YERİNDE ABONEOLUR MUSUNUZ? teşekkürler:)

1) Nascita Pudra Ponponu (mj-107)

Bu ürünü yüz pudrası için değil de vücut pudramın yarısının yere dökülüp boş boşuna gitmemesi için aldım işime yarıyor fiyatı 2.00 TL .
2) Natura Love Bambu 5'li Makyaj Fırçası Seti

Bu ürün aylar önceden Bim'e gelmiş ve ben o zaman 14 Tl pahalı diye almamıştım. Depodan tekrar çıkarmışlar. ve fiyatı 7 Tl olunca uçtum hemen aldım. Bayıldım!!!! fırçaları mükemmellll :)

1 adet kaş fırçası
1 adet allık-pudra fırçası
1 adet dudak fırçası
2 adet far fırçası
bulunuyor.
 

 
 3) Carla eyeliner

Pek beğendiğim söylenemez geç kuruyor ancak pek çekmeyide beceremedim fiyatı indirimdeydi yine depodan çıkarmışlar diye almışıtım 1.50 Tl


 4)Kajal Siyah Göz kalemi

Geçenlerde Carla'nın göz kalemini almıştım siyah renkli. O kırılınca aynı renkte yine depodan çıkarmışlardı:) aldım 1 TL verdim:)


5) Çam ağacı
:) Migros'a bakır tel ve çam ağacı süsü almaya gittim onu bulamadım 10 TL'ye bunu alayım dedim sonrada bir baktım 5.06 TL oldum Money club karta özel tabii bende yapıştım:) 100 cm
6) Dermokil Normal Ciltler İçin Yüz Maskesi
Dermokil bildiğiniz üzere Sivas'ta üretilen ve bulunan bir marka ancak ben bunu yalnızca denemek için aldım KİL Maskesi'ni merak ettiğimden devam edip etmeyeceğimi kullanınca yazarım :) fiyatı: 2.95 TL idi sanırım 15 ml bu arada 
 bu arada cilt tipimi bilmeden sallamasyon aldım :)


7) Rituel de Beautie diş temizleme mendili

Tasarımmına aldım bu ürünü cuma günü gelmişti bim'e aldım fiyatı: 2.95 tl idi :)
 

 

 

 


 8) Bebak Bademli el ve vücut kremi

dalan d'olive'den hiç bir farkı yok denemek için aldım 1 tl güzel ancak Dalan'ın kini daha çok beğendim daha yoğun d'olive. Bu nedense sıvık geldi :)
  9) Dove Gentle Exfolating Canlandırıcı Sabun

Bu ürüne bayıldım :)))) yeni gördüm daha ve hemen raftan aldım. içinde mavi boncuklar var onlar solgun cildinizi canlandırıyour ancak kurutma yaptı :( fiyatı 1.95 TL

  

 

 
 
10) Yılbaşı eğlence Seti
 
A101'de 0.95 TL idi bizim maske vs. eskimeye başlayınca aldım bir set halinde ve resimde ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz:)


 

 

 

 

 
11) Forivia Eyfel Kulesi Takılarım
 
Forivia'ya annem yeni üye aldı 4 gün oldu işte :) oradan bana aldık bu ürünler ayrı ayrı sipariş edildi bir set halinde değil biraz ilerilerde başka bir yerden aldığım küpesini de göreceksiniz :)
 

 

 


 


 


 12) Banat Diş Fırçası (seyahat tipi)
ilk olarak bunu dudaklarımdaki ölü hücreleri atsın diye aldım vaselin sürüyorum ve ardında fırçalıyorum biraz canım yanıyor ama sonuçta mükemmel oluyor. yanımda taşıyayım diye seyahat tipi aldım :) Fiyatı:1 TL


fırçası pek kalitelide değil :)

 
Orta
13)Catherine Arley Trasparent Mascara

Bunlar 3.25 TL olmalarına rağmen çok güzeller. Hiç akma yapmadı ve zaten jel gibi bir yapısı var. Şimdi Bottega Verde 'den aldık ama bunu ondan önce almıştım.:)
  

 14) Sesu Tüy Sarartıcı

daha denemedim sadece göstereyim dedim karışı içinde anlatılyıro zaten dereceli kabına 30 ml renk açıcı krem 10 ml Aktivatör koyup karışıtırıyorsun sonra sürüp 4-10 dk. bekletip duruluyorsun :)
fiyatı:10.50 TL
 
  


 

 

 spatulası

dereceli kabı

 

 
15) Kadife görünümlü tayt
 
Annemin kuaför öğencileri bunlardan giyiyormuş. Çok güzel iyi ki almışız :) çok sıcak tutuyor:) Anneme de aldık:)  renk siyah fiyatı : 17.90 TL
 


rengi bu kadar açık değil flaşlı çekim yaptım kumaşımız böyle işte :)
 
 
16)Colin's Gömlek
 
yılbaşı dolayısıyla yapılan indirimlerden bunu 24 TL ye aldık asıl fiyatı 40 tl idi :)


kumaşın motifi bu :)

 
16) Koton Kadife Pantolon
 
Colin's gömleği bundan sonra aldık kombin olsun diye yani ::)
Bu da indirmdeydi sanırım 30 TL idi 26 bedenim bu arada :) :) pantolon da :) normalde 36 bdn:)17) Eyfel Kulesi Küpe

Ucunda fiyonk olan bu küpeyi My trend'ten aldım. Sivas'ta takı yeri olarak iyi satar :) :) fiyatı 10 TL

BUGÜNLÜK BU KADAR :) YENİ YAZIMA BAŞLIYORUM HEMEN :)))) ABONE OLURSANIZ MİNNETTAR KALIRIM :) :)
 

Yorum Gönder

0 Yorumlar