google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

DIY:Telefon standı
Dün yazımı yazmamamın sebebini de burada açıklayayım diyorum. Dün beni gezmeye götürdüler. Akşam ziyareti için falan bende yanımda Kendin Yap Malzemelerinden  bazılarını getirdim. Ve stand yaptık :)

Olabildiğince anlatmaya çalışacağım:))


Malzemeler:
1-Ayakkabı Kutusu (Gündeme gönderme yapmak için kullanmayın sakın :) )
2-Makas
3-Sıvı Yapıştırıcı
4-Sıcak silikon
5-Cetvel
6-Maket Bıçağı
7-Kaplama Kağıdı
8-Kumaşlar
Yapılışı:
1-İlk önce kutumuzun kapağını maket bıçağıyla keselim. Ve telefonumuzu üstüne dik olarak koyup kalınlığına göre kartonu keselim.
2-Ondan sonra o kestiğimiz plakanın (telefonun kalınlığına göre kestiğiniz o bölmeyi ortaya çizin) yanlarını sağ sol olarak iki katlayın hatta maket bıçağını biraz üstünde gezdirirseniz kolay olur.
NOT: Plakamızı katlarken çok derin olmamasına dikat edin yoksa telefon içinde düşebilir. Benim düşündüğüm kanatlarının 8-12 cm falan olması.
Katlama işleminden sonra plakamızı sıvı yapıştırıcı ile kaplayalım ki güzel görünsün. Sonra gerekli deliklerimizi (kalınlık bölmesinden bahsediyorum) keselim ve Altını ve yanlarını dolduracak plakalar keselim. Sonrada plakaları kaplayalım ama az önce yaptığımız kanatlı plakamıza yapıştırmadan önce kanatlı plakamızın üstüne kumaşlar dolduralım ki telefon kutunun içine düşmesin. Sonra ekleme parçalarımızı sıcak silikonla kanatlı plakamıza yapıştıralım ve hazırr!!!!

FOTOĞRAFLAR:
NOT: ACELEM OLDUĞU İÇİN PEK İYİ BİR ANLATIM YAPAMADIM UMARIM FOTOĞRAFLARDAN BİR ŞEYLER ANLARSINIZ. :)

Yorum Gönder

0 Yorumlar