google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

BİTENLER #4

Evet uzun zamandır beklediğiniz bitenler yazısı geldi:) Bu sanırım 3 ayın birleşimi :) Neyse:) ürünleri 2 parçaya ayırarak çektim ve bu sefer tam Yirmi bir ürünle geldim.


-ELİDOR Onarıcı Ve Yeniden Yapılandırıcı Bakım Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan: Bunu Mor renkli olandan daha çok beğendim.Ama öyle mükemmel bir düzgünleştirmesi yok (Saç kremi daha bitmedi)

-ELİDOR Işıldayan Parlaklık Mat ve Cansız Saçlar İçin Şampuan Ve Saç Kremi: Mat saçlar için olana dikkat etmediğim için saçlarımı biraz kurutsa da ışıldama verişi pek de fena değil.

-Dove Beauty Cream Bar: Dove'un bütün sabunlarını denemiş oldum. Ki söylemeliyim nem verişi diğer sabunlara göre güzel. Ama artık sabunları bırakmaya karar verdim.

-APAKS Makyaj Temizleme Diski (2 paket) , APAKS Makyaj Temizleme Topu (2 paket) ve LAGRİTA Makyaj Temizleme Diski: APAKS olanlarını bimden aldım ve memnun kaldım. Ama disk konusunda Apaks Lagrita'ya oranla biraz daha sert kalıyor. LAGRİTA'yı A101 den, APAKS'ı Bim den alabilirsiniz.

 -FA Sport Deodorant: Kokusundan ve püskürtmesinden hiç memnun kalmadım. Pudrasız olduğunu söylemesine rağmen ben bir süre sonra içinden köpüklerin çıkmaya başladığını fark ettim. Kokusu çok rahatsız edici. Bir tane daha var. Onu da bitirince bir daha almayacağım.
-GARNİER Saf&Temiz 3'ü 1arada Temizleyici,Peeling,Maske: Beğendiğim ve aydınlatma açısından başarılı bulduğum dengeleyici bir ürün. Ancak biraz cildimi kuruttu ve matlaştırdı.
-ORİFLAME FİX'N GO Saç Şekillendirici Sprey: Çok ciddi anlamda kıvırcık yapmamı sağlayan ama çok sertleştiren bir ürün.
-GARNİER Saf&Temiz Yoğun Bakım Yoğun Etkili Krem Temizleyici: Bunu kullandığımda orta derecede bir temizleme gördüm. Tam olarak ne yaptığını anlamadım. Pek iyi değildi.
-UNİ Göz Makyajı Temizleme Diski - Kayısı: Hem bakım hem de makyaj çıkarmayı güzel yapıyor. Yağlı his bırakıyor.
-YVES ROCHER Buğday Özlü Saç Kremi: Bunu annem kullandı ve yumuşatmasını beğenmedi. Ama onun saçları boyalı. Ben denediğimde beğenmiştim
-BOTTEGA VERDE Tatlı Badem Özlü Dudak Balmı:
Kokusunu hiç hazzetmedim ve nemlendirmesini de sevmedim. Nemlendirme olarak ORİFLAME tender care balmı tercih ediyorum.
-Catherine Arley Transparan(dı siyah oldu) :) Maskara: Orta derecede dolgunluk veriyor. Ama kirpiklerimi hiç rahatsız etmedi bundan yaklaşık 10 paket bitirmişliğim vardır. Üç sene falan  bu maskaradan alıp kullandım.
-ORİFLAME Power Shine ruj: Parlaklık verişi mükemmel. Şimdi de THE ONE serisinde aynı ürün var.
-EVELİNE Numune: Eveline Markasının yüz jeli numunesi. İyiydi. Ayrıntılı olarak çekeyim de almak isteyenler baksın :-)

ŞİMDİLİK GÖRÜŞÜRÜZ :) ABONE VE YORUM LÜTFEN :))

Yorum Gönder

0 Yorumlar