google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Değerlendirme Yazısı #15: Balmi Lip Balm-Rasperry

   Herkese Merhabalaaaarr:) Yeni bir iş gününden sizlere yazı yazmanın sevinci içerisindeyim. İşe giderken anahtarlığıma taktığım çok şirin ve kullanışlı bir lip balm'ın değerlendirme yazısını yazmak için buradayımmm:) Yanda gördüğünüz üzere Anahtarlığıma takılı olarak duran ''Balmi Cube Lip Balm' karşınızdaaa::::) 

İlk olarak bendeki ''Raspery'' yani ''Ahududu'' aromalı olanı. Ve nefis koktuğunu söylemek istiyorum:) 


 Balmi 15 SPF içeriyor. Yani bakım yapıyor ve güneşten koruyor:) Fiyatıda çok uygun: 9.99 TL. Watsons Mağazalarından alabilirsiniz. 7 g 'lık bir ürün ki ben lip balm aleminde bu gramajın iyi olduğunu düşünmekteyim:) 

 Kullanımı basit ve üçgen biçimli bir şekli var. Kolay uygulama:)
 Benimki artık biraz daha üçgenden ziyada yuvarlaklaşmış,EOS lipbalmlar gibi olmuş :D Ne kadar kullandığımı siz anlayın artık:)
Bu da balmi'nin orjinal sayfasından bulduğum bir resim. Ortalama olarak yenilemeve koruma sağladığını bir de vitamin içerikli olduğu yazıyor. 


Gelelim benim değerlendirmeme:
Öncelikle; ben bu lip balmı uygun fiyatı ve nemlendirmesi EOS'e göre daha iyi olduğunu duyduğum için deneme amaçlı aldım. Güneş korumalı olduğu az önce fotğraf çekerken farkettim ve sevindiimmm:)
Liste olarak değerlendirirsem:
-EOS den daha iyi bir nemlendirmeye sahip olduğu ve kalıcı olduğu söyleniyor. Ben EOS lip balmı denemedim ama iki ürünü karşılaştıran bir çok blogger var. 
-Ben bu üründe nemlendirme ve koruma bakımından memnunum. Yine de bence oriflame tender care vanilyalı olanı deneyin. Fırçasız uygulanması biraz zor ancak nemlendirmesi mükemmel. Ama yalnızca sade olanı diğerleri pek vanilyalısı kadar iyi değil. 
-EOS yada The Body Shop'tan aldığım yuvarlak biçimli lip balmlar uygulanırken taşma yapıyor. Bu konik olduğu için rahatlıkla uygulanıyor ve bulaşma olasılığı azalıyor. Ki ben the body shop'tanda yuvarlak biçimli olanı aldım. İçinde sim var ve dudak çevrem tamamen sim oluyor.
-Benim bu lip balmda beğendiğim bir özellik te anahtarlık bölümünün olması. Anahtarıma takıp her zaman dudaklarımı şımartabiliyorum :) Ve THE BODY SHOP dakin de bu taşınabilirlik yok kapağı da pek sağlam değil sanırım. Çünkü The Body Shop'a girdiğimde vanilyalı lip balm'ın testırının kapağının kırık olduğu gördüm.

BENİM DEĞERLENDİRMEM BU KADARDI. UMARIM YARALI OLMUŞTUR. Bence gidip bir an önce denemelisiniz. 20-30 çeşit lip balm denemiş biri olarak, gerçekten beğendim:) Almak isterseniz Watsons mağazalarında bulabilirsiniz. Serilerdinde Strawberry,Mint,Coconut ve Rasperry olanları da bulunmakta:)

YAKINDA ÇEKİLİŞ YAPACAĞIM VE ŞİMDİDEN DUYURMAYA BAŞLADIM İLETİŞİM ADRESLERİM AŞAĞIDA ORALARDAN DA TAKİP EDEBİLİR VE BLOG İZLEYİCİM OLURSANIZ SEVİNİRİM:) SİZLERİ SEVİYORUMMM :)
 İnstagram'dayım: http://instagram.com/aslihan_murat
Blog'dayım: https://www.kisacasiherseyburada.blogspot.com/
Facebook'tayım: https://www.facebook.com/aslihan.murat
Twitter'dayım: https://twitter.com/ASLIHAN_MURAT
Wattpad'dayım:http://www.wattpad.com/user/ASLIHAN_MURAT

Google+'dayım: https://plus.google.com/100219799820422593292/posts


Yorum Gönder

0 Yorumlar