google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Değerlendirme Yazısı #21: Wet n Wild Balm Stain Ruj/Pinky Promise

 Merhabalarr:) Bildiğiniz üzere geçen aylarda çok uzun zamandır beklediğimiz wet n wild markası gratis tarafından getirildi. Ben lansmanına falan gidemediğim için standına gidip 2 wet n wild ürünü aldım. Biri bugün değerlendirmesini yazacağım balm stain,diğeri de wild shine ojesi:)
Bugün size değerlendirmesini yapacağım ürün Wet n Wild Balm Stain Ruj. Ben Pinky Promise Rengini aldım. Yine genel olarak beğendiğim bir ruj oldu kendisi. Ama renk bakımında sanırım Oriflame The One Power Shine 'a benziyor. Yani çok parlak bir ruj. (SİMLİ)
Balm Stain kalem şeklinde ve benim çok beğendiğim bir tasarıma sahip. Renklendirme sırasında nemlendirme vermekte üstte BALM STAin yazısının altında dediği giibi ''Nem veren dudak renklendiricisi''

                                E128 numarası bu seride denemek istediğim numaralardan biriydi.

 Gördüğünüz gibi kapağını açtığınızda rahatlıkla uygulanabilecek şekilde bir kalem ortatya çıkıyor.

 RENGİNİ ÜSTTEKİ FOTOĞRAFTA ELİMDE ALTTAKİ FOTOĞRAFTADA DUDAKTA GÖREBİLİRSİNİZ. (Alttaki fotoğraftaki ilk fotoğraf flaşlı onun altındaki flaşsız çekim)

DEĞERLENDİRME:
-Ruju genel olarak beğendim. Yalnızca gramajının 3 gr olması beni biraz soğuttu. Çünkü bir ürüne değil ambalajına 12.90 TL veriyoruz.
-Renk verişi ve kalıcılığı güzel. Yalnızca çok simli bir yapısı var ve ben bu ruju o nedenle beğenmedim. Yani çok beğendim diyemem. Eğer simli ürünlerden hoşlanmıyorsanız almayın derim.
-Dikkatimi çeken bir konuda nemlendiricili olması. Ki bu benim gibi kuru dudakları olanlar için iyi. Rujların çoğunu kurutma sebebiyle kullanamıyordum. Ama bu ruj nem de renk de vermekte.

GENEL GÖRÜŞÜM''SİMLİ,NEM VEREN VE AMBALAJI GÜZEL OLAN BİR ÜRÜN İSTİYORSANIZ GİDİP GRATİSLERDEN 12.90 TL YE ALABİLİRSİNİZ''

DEĞERLENDİRME YAZIMI OKUDUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER. SİZ BU ÜRÜNÜ KULLANDINIZ MI? YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.
ÇEKİLİŞ YAKINDA:))) TAKİPTE KALIN:)

Blog'dayım 
Facebook'tayım
Twitter'dayım
Wattpad'dayım
Google+'dayım 
Hotmail'deyim


Yorum Gönder

1 Yorumlar