google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Değerlendirme Yazısı#20: Benri Kuru Şampuan(Natural)

 Selamlar bi'tanelerim:))) Bu sefer ki değerlendirme yazım hepimizn mutlaka Gratis'lerde görüp aldığı veya gratis tarafından hediye olarak gönderilen BENRİ KURU ŞAMPUAN dan bahsedeceğiz:) Ben genel olarak bu şampuan'ı beğendim:) Bakalım yorumlarım neymiş:)


Benri Kuru Şampuan'ın gratis'in bu ayki kataloğunda Mini boy olanının kampanyası var:))) Ben belki İzmir'e tatile çıkınca gidip alırım bundan:)  EVET CANLARIM TATİLE GİDİYORUM BEEEEN:=))))) (İnşallah) :)
Ramazan'ın son üç günü allah'ımın izni ile gideceğim. İlk başta annişim ve ben Kuzenime gideceğiz. Sonra bayramda İzmir/dikili:)) Neyse:) Şimdi değerlendirme yazıma devam edeyim:)

DEĞERLENDİRME:
-Öncelikle Benri Kuru Şampuan'ın fiyatı 9.90 TL. Ve neredeyse Elidor Kuru Şampuan ile aynı fiyatlarda. Ben arkasında gratis yazıyor diye tercih ettim. Bir de Nilda Ablamın Blogunda bahsettiği.....Elidor Kuru Şampuanın.....sprey ucunun kirlendiğini gördüm (ki kendi de bahsetti) O nedenle bu kuru şampuana daha sıcak baktım. 
-Ben genel olarak bu kuru şampuanı beğendim. Şöyle ki elidor kuru şampuan ile aynı özelliklere yakın olduklarını duydum. Ama ben sprey ucunun kirlenmemesine dikkat eden bir insan olarak bunu tercih ettim. Hemde Elidor tek renk Benri'de saçının rengine özel alabiliyorsunuz:)
-Kullanım şeklini bilmeyen yoktur herhalde:) Elinize alın Benri Kuru Şampuanı. Sallayın diplere sıkın masaj yaparak dağıtın ve tarayın:)
-Performansı güzel bir ürün. Yani Nihan Abla bu üründen bahsetti ve onun yazısında ayrıntılı olarak temizleme performansını görebilirsiniz. yazı için tık tık:) Ama tek sıkıntısı temizlerkenn sertleştirme yapması:( onun dışında güzel bir ürün. DENEYEBİLİRSİNİZ. 

Ürünü deneyenleriniz varsa yorum olarak linki atabilir ya da yorumunu direk yazabilrisiniz.) Sizi bekliyorum:))

ÇEKİLİŞ YAKINDA:))) TAKİPTE KALIN:)


Yorum Gönder

0 Yorumlar