google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Değerlendirme #26:Vaseline Nemlendirici Jel/Original

Selamlar, günleriniz iyi geçiyor mu:-)  Evet sakinlerin, bu gün değerlendirme yazımda tek kullanımda âşık olduğum bir üründen bahsedeceğim. Kendisi yan fotoğrafta da gördüğünüz gibi ''Vaseline Nemlendirici Jel'' . Kendisi nem denince akla ilk gelen markanın yeni ürünü. Aslında pek yeni sayılır mı bilmem ama yeni işte:)) Ben de bu ürün çıksa da alsam diye düşünüyordum. Uygun bir indirimle migrostan 2Tl civarı bir fiyata aldım. Hem de güzel bir kutu ile birlikte. (Son fotoğrafta göreceksiniz)  Bu ürünü mutlaka alın. Hatta ilk kez gördüğüm videoya da buradan ulaşabilirsiniz.  Pekala, lafı fazla uzattık:-) :-) Şimdi sizleri fotoğraflar ile baş başa bırakayım. Sonra da değerlendirmesine geçelim.
Değerlendirme;

  Ürün 100 ml ile geliyor. Aynı zamanda çok hoşuma giden bir kapağı var. Kısacasi hoş bir ambalajı var. 
Nemlendirme konusundaki hızı öve öve bitiremediğim Oriflame Tender Care'ı geçti bile... Şöyle ki dudak üstümde bir sivilce izi vardı. O bölgeye bir miktar yatmadan önce uyguladım. Sabah uyandığımda izin %90'ı yok olmuştu.  Bu arada bu ürün bildiğimiz vazelin yani:-)  Hızı, nem verişi, fiyatı ve ambalajıyla favori nermlendiricim. Dudak için de mükemmel. Tek uygulamada süper sonuçlar veriyor. 

Ürünü ben migrostan 18 mayıs'ta büyük bir indirimden aldım. Bir de biraz orijinal havası katmak için çok nostaljik bir kutuda sunulmuştu. Normal fiyati 5,90 TL olan ürünü mutlaka almalısınız.


Görüşmek üzereee:-) :-)

Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. bu üründen bende memnun kaldım . Fakat nemlendirici losyonları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

    YanıtlaSil