google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Değerlendirme #27: Oriflame Nature Secrets Mint ve Raspberry içerikli el kremi

 Merhaba canişkolarım, bugün uzun süredir yapmaya fırsta bulamadığım yazı türünden bir post hazırladım sizlere. “Değerlendirme” yapacağız bugün birlikte. Bugün ürünümüz Oriflame’nin bir el kremi. Hangisi mi? “Nature Secrets” serisinin “enerji içerikli raspberry ve mint” kokulu el kremi.Özellikle beğendiğim bir ürün nem vermesi güzel. Sıkı durun!!!! “Çekiliş paketlerimin ‘Oriflame çekilişi’ bölümünde bu ürünün bir değişiği var. O da sanırım nem içeriği biraz fazla olanıydı. Ben özellikle okula başladığım için enerji içerikli olanı tercih etmiştim. Malum okul işte:)
Uzunca bir sohbetten sonra 3. Fotoğrafımız olan içerik listesi fotoğrafına geçelim:

Fotoğrafta da göründüğü gibi içerik birazcık rahatsız edici. Özellikle ‘paraben’ içermesi.  Neden paraben koymuşlar bilemedim şimdi. Onun dışında ben nem ve koku bakımından bu kremi beğendim.

Ürünümüzün değerlendirmesine geçelim:
-Ürünümüz 75 ml. Ben bu gramajı seviyorum nedense. Büyük ambalajlar hep itici gelmiştir bana.
-Paraben içermesi dışında kimyası konusunda pek sıkıntı göremedim.
- Ürünün üstteki fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi uç kısmı çok açık yapılmamış. Tüp ağzının dar olması az ürün kullanılması bakımından iyi.
-Ve çok şaşırdığım bir şeyi eklemek istiyorum. Ürün “Çin Malı”.  :)
-Fiyat bakımından uygun, 5-6 TL gibi bir fiyatı vardı.
-Ürün içeriği ‘raspberry ve mint’ . Mint enerji veriyor gerçekten, bir ferahlık hissi kaplıyor. (Raspberry’nin türkçesini unuttuğum için öyle söylemek zorunda kaldım)

Ürün değerlendirmemi okuduğunuz için teşekkürler canlarım. Görüşmek üzere, takipte kalın…


Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Doğal ürünlerin bozulmaması için paraben kullanılmak zorunda. Bu yüzden içinde paraben var. Doğallığını koruması için.

    Bu kremden bende de var ama çin malı yazmiyor. Özbeöz isveç malı işte:)

    YanıtlaSil