google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

BİTENLER#7

Merhabalar ballar =) Bayram içinde blogla ilgilenmiştim. Bir kaç gündür yayın yapmıyordum. Ama bugün aklıma bir yayın gelmişken yazayım dedim=) Başlayalımmmm .
Başlıktan göreceğiniz üzere bugün "Bitenler" yazısı yazacağım. Yaz aylarında yaptığım Watson vs. yerlerden yeni ürünler aldığından dolayı bitenlerim bu sefer çok fazla değil. 7 parça. Neyse uzatmayayım=)

1)Garnier Nem Dengesi Hassas Ciltler İçin Güneş Koruyuculu Losyon: Ürün 50ml. aynı zamanda 20 GKF içeriyor. Nem verişi bana yeterli geldi. Losyon yapıda olduğu için hemen emiliyor.Papatya özü sayesinde cilt rengini eşitliyor. Cilt tipik hassas değil. Ama ürünü sotusuzca kullandım. Bir daha alabilirim. Şu anda Oriflame'den kullanıyorum.  

2)FA Sport Deodorant: 150ml. Alüminyum içerikli, alkol içermiyormuş. Ürünün kokusu iğrenç, sıkarken öksüresim geliyor. Ama koku önlemesi başarılı. Bir daha almam.

3)BIOBIS Uzun ve Güçlü saçlar için şampuan: Uzatmasını ben farketmedim, akrabalarım saçların uzamış dediler. Demek ki işe yarıyor, sevdim kullanmaya devam ediyorum. Bim'den almıştım.

4)Oriflame Essentials Mutli-Purpose Krem: Shea yağı içeriyor. 150ml. Nemlendirmesi iyi. Beğendim;)

5)Yves Rocher Buğday İçerikli Saç Maskesi: Paraben içermiyor. Buğday özü ne kadar işe yarıyor bilmem ama ben pek yararını görmedim. Verdiğim paraya değer mi pek bilmiyorum.

6) Watsons Yuvarlak Pamuk: Yumuşaklığına âşık olduğum bir ürün seviyorum, severek kullanacağım.

7)Powersense Ağız Spreyi: Severek kullandığım bir üründü. Diş fırçalamaya fırsat bulamadığım anda koku engellemesi iyi olan bir üründü.

Yazımda burada bitmiştirrr=) 12 EKİM'DE ÇEKİLİŞ BAŞLATIYORUMMMMM!!! TAKİPTE KALIN:-) 

Yorum Gönder

0 Yorumlar