google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Ne Okudum #15: Allah Beni Böyle Yaratmış/PuCCa günlük 3-PuCCaMerhabalarrr yeniden bir PuCCa romanı değerlendirecek olmanın sevinci içerisindeyim. Çünkü PuCCa ciddi ciddi bağımlılık yapıyor=) Bayılıyorum bu kitap serisine cidden. Bugün üçüncü kitabını değerlendiriyorum. Son kitabına başlayacağım hemen, merakla bekliyorum neler olacağını=))Öncelikle kitabın arka kapak yazısını aktarayım:

Değerlendirme:

-Kitap 340 sayfa. E-kitap formatında okumaktayım.
-Bu kitap gerçekten PuCCa'nın diğer kitaplarından daha hüzünlü ve az argolu=)
-PuCCa ablacığım ilk kitabı "Küçük Aptalın Büyük Dünyası" nda ilk sayfalarında bahsettiği beraber büyüdüğüm dediği Ankaralı'yı ve üniversite hayatını anlatıyor. Kısacası PuCCa bizi üniversite hayatına götürüyor. Kendini bazen yeriyor, bazen kendiyle övünüyor. Roman Ankaralı'yı anlatıyor...
-Aşkın insana neler yaptıran yaptırabileceğini görebileceğiniz PuCCa'nın bu kitabı hiç bir insana çok değer verilmemesi gerektiğini öğretti bana...
-Bu seriyi ve bu kitabı mutlaka okuyun. İlk kitabını okuduktan sonra zaten PuCCa'yı bütün sosyal medyadan takip etmek isteyeceksiniz, garanti veriyorum=)

DEĞERLENDİRMEMİ OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ÇEKİLİŞE KATILMAYI UNUTMAYIN=)). İyi hafta sonlarıı=))

Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. Ya ben bu kitabı okudum mu okumadım mı hala hatırlamıyorum. :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. zaten okunduktan sonra pek hatırlamıyorsunuz. Ben değerlendirmesini hemen bilgisayarıma yazıyorum. Sonra unutuluyor zaten. Gülüp geçeceksiniz bu kitabı kısacası:)

      Sil