google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

BİTENLER #8


Merhaba ballar:) Bu hafta çok yayın yapamayabilirim. En fazla 2-3 tane. Çünkü yazılılarımız çok fazla bu hafta.
Bugünkü yazımda sizlere kullanıp bitirdiğim ‘’BİTENLER’’ listemi sunacağım. Hadi başlayalımmm:))1)Colgate Optik Beyaz Anında Beyazlık Diş Macunu: Formülünde optik parlatıcılar var o nedenle de önceki ürününden daha iyi bir parlatma özelliği var. Kullanmaya devaö ediyorum, beğeniyorum.
2) Dove Salatalıklı Sabun: Kokusu ve nemlendirme özelliğini olmasıyla beğendiğim favori sabunlarımdan.
3) Oriflame Feet Up Ahududu İçerikli Ayak Arındırıcısı: Beğeniyordum. Ama kalıcı bir ölü hücre gidericiliği yok sadece 1 haftalık yeten bir yumuşaklık sağlıyor.
4) Oriflame Aimi Vücut Spreyi: 150 ml olan bu vücut spreyi’nin ambalajı ve kokusu mükemmeldi. Bir daha alırım. :)
5) Avon Perceive Vücut Spreyi: Kesinlikle alırım bundan. Hediye olarak gelmişti. İlk başta kokusunu hiç beğenmemiştim. Ancak birkaç saat buzdolabına bıraktım ve kokusu mükemmelleşti. Size de önerim kokusunu beğenmediğiniz parfümlerinizi buzdolabından 1 saat kadar  bekletin. Kokusu güzelleşecektir.
6) Biobis Uzun ve Güzel Saçlar İçin Şampuan: Ürünü Bim’den 3 TL ye bulunca 4-5 tane almıştım. Ürün fiyatına göre mükemmel çıktı. Gerçekten uzatıcı gücü var. Saçlarım 4 ay öncesinde bayağı kısadı. Ncak bu ürüne başladığımdan beri saçlarımda uzama hızlandı. Bulursam kesinlikle alacağım. Zaten 1 tane daha kullanmaktayım.
7) SHE is a clubber Roll-on deodorant: Kokusu güzeldi. Ancak doğal terlemeyi engellediğini düşünüyorum. İçinde alüminyum tozu da var zaten. Ürünü bir daha kullanmayı düşünmüyorum. Şuanda elimde olan krem deodorant daha iyi.
8) Rebul Mandalinalı Kolonya: Kutusu süper:) Kokusu süper:) Bir daha almayı düşünüyorum:)
9) Oriflame Pure Skin Arındırıcılı Yüz Temizleme Jeli: Ürün içinde arındırıcı partiküller olduğu için yüzde büyük bir temizleme ve parlaklık sağlıyor. Düşünmeyeceğim kadar güzel. Bir kez daha alacağım.

 OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER 10 KASIM'I ÜZÜNTÜYLE ANIYORUZ...

Yorum Gönder

7 Yorumlar