google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Değerlendirme#32: Golden Rose Cat Walk Maskara

Merhabala ballarımmmmmmm:))) Sizleri çok özledimmm:) Nihayet şu sınav ayı bitti:D Haftaya da iki sınav var ve sonra yippuuu:))


Ballar bugün sizlere doğum günümde canım arkadaşım bitanoşum ayşe'min aldığı maskaranın değerlendirmesini yapacağım. Uzun süredir ara verdiğim kozmetik değerlendirme
müş olacağım:) Bir de 8. Sınıfta olduğunu belirtip bloğunu bana emanet eden Pamuk Prenses'in bloğuna bugün konuk yazarlık yapacağım.  Kuzumun bloğuna bakın plz:)  tık tık

Bir bomba daha!!!! Yarın Okul gezisiyle Tokat'a gideceğiz. Ve gezimizin içinde NOVADA AVM ziyareti de var. Ve novada'da Gratis-Watsons var. Müjde gibi oldu ya:) Hazır kozmetik ürünlerim azalmışken bir de alışveriş yapayım diyordu bu aralar:) 
Ürün 9ml. Aynı zamanda fırçasının da mükemmelliğini görmektesiniz. Bu fırça sayesinde kıvrık-uzun-hacimli kirpiklere sahip oluyorsunuz ballar:))

Fırçasını görüyorsunuz balintalarr:))

Kirpiklere nasıl kıvrım/uzunluk/hacim verdiğine bakın bi' !!! Mükemmel bir maskara buu!!!    Fotoğraflamalarımdan gördüğünüz gibi, gerçekten fırçasının güzelliği ve sıradışılığı sayesinde bile alınacak türden bir maskara. Bu firça sayesinde kıvrımlı kirpiklere sahip oluyorsunuz. Hem de PuCCa'nın değimiyle ''kirpiklerinizde tansaş poşetleri takılmış'' gibi de hissetmiyorsunuz:)
Kısacası bu masakra kıvrım/uzunluk isteyen kişilerin rahatlıkla kullanabileceği bir maskara. Bu ürünün fiyatını merak edenler vardır: 5.90 TL.

Hem fiyatı hem de performansıylaa benden 10 üzerinden 9 aldı.
Çünkü bana göre maskara birazcık kuru.

Siz hangi maskaraları beğeniyorsunuz ballar?? 

Yorum Gönder

0 Yorumlar