google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Değerlendirme#41: Bir Blogger İki Ürün/ Flormar Intensive Care El Kremi ve Vücut Losyonu


Selamlar balintolarrrğğ, bugün çok mutluyummm =)) 2 saat önce kablosuz internetimiz bağlandı çünküüü=)) Artık daha özenli ve güzel yazılar gelecek bilin istedim yani=))
Bir de bu gün hastane sonrası flormar mağazasına gidip CC ojelerden aldım. 002 kodlu olanı. Onu da en kısa zamandaa deneyeceğimmm=))

Bu yazımda sizlere yeni bir sisteme başlamamın müjdesini veriyorum, bundan sonra ara sıra Bir blogger iki ürün veya iki ürün bir blogger tarzı yayınlar yapacağım=) Maksat eğlence=)))

Flormarlardan rahatlıkla bulabileceğiniz ucuz ve bir o kadar güzel bir seriden bahsedeceğim bugün. Bakım serisiiiii!!!! =)) Hadi başlayalımmmmğğğğ=Dİlk olarak Flormar Intensive Care’in el kreminden bahsedeyim:

Ürün içeriğinde Tatlı Badem Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı ve Shea Butter ile Gliserin bulunmakta. Boyutu 75 ml. Hızlı emilen bir yapıya sahip ve anlayabileceğiniz üzere süper bir  bakım yapıyor. Ellerim bayram etti bu ürün sayesinde. Keşke üründe Paraben olmasaydı da 10’üzerinden 10 puan verebileydim. Ürünü tavsiye ediyorum ve 10 üzerinde 9 puanla yolluyorum=))

Diğer ürün ise Flormar Intensive Care Vucüt Losyonu:

Ürün içeriğinde el keminde olduğu gibi; Tatlı Badem Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı ve Shea Butter ile Gliserin bulunmakta. Boyutu 150 ml. Ki bence gayet uygun gramajda. Ambalajları zaten beni benden alıyor=) Yine bu da aynı etkiyi görüyor. Nemlendirmesi güzel fakat el kreminden biraz daha düşük bir nemlendirme seviyesine sahip. Yine de yeterlidir anam yaa=))) Ürünü denemenizi öneriyorum ve ürüne 10 üzerinden 8 veriyorum.


Ürünler gerçekten iyiler ancak bir kez daha alırsam bu kez farklı çeşidini deneyeceğim balintoolaaar=) Şimdilik görüşmek üzereeeeğğğğ=DYorum Gönder

2 Yorumlar