google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Ne Okudum#21: Lise Çılgınlıkları/Ahmet Mahir


 Merhaba balintolarrrğğğğ=)) Artık yanınıza geri döndüm. Birkaç gün blogla ilgilenemedim. İşte okulun bitmesini falan bekledim. Bu gün de kendimi yazmaya hazır buldum ve sizlere dün başlayıp bitirdiğim bir kitaptan bahsetmek istedim. Halen Kavgam’ı okuyorum ancak bu kitabı da abim bana getirince –ki çok maceralar geçirdi bu kitapla =D- okuyup bitiresim geldi. Ama öncelikle birkaç açıklama yapmak istiyorum:
Matematikten geçtiğim için babam eve internet aldı =))  -Daha açılmadı ama =(-
Karne günü çok maceralar yaşadım=) Karne törenini kaçırdım, sürüsünü kaybetmiş koyun gibi karnemi aradım, çok komik bir gündü=))
Bir de sağ göğsümdeki fibrodenom’u ameliyatla alma kararı verdiler. Kesinlik bilmiyorum ama bu yarıyıl ameliyata gireceğim büyük ihtimalle.
AÇIKLAMALAR BİTTİĞİNE GÖREEEEEEEEEĞĞĞĞĞĞĞĞ=D =D Yazımıza geçebilirizzz=)


Arka kapak:

Değerlendirme:
Kitap adı: ‘’Lise Çılgınlıkları’’  Ahmet Mahir adlı bir yazarın kaleminden –Adam Sivaslı lööööö=D- Yayınevi Carpe Diem olunca kitap hem matrak hem de basım tarihi konusunda bilgi edinemiyorum. 170 sayfa =)
Konusu bizleriz.=)) Yani biz liseliler, tamamen biz ama anlatamam=)) Kopyalar, aşklar, arkadaşlıklar falan tamamen bizim dünyamız. Hocalara yaptığımız şımarıklıklar falan=))
Aslında kitapta çok anlatılacak bir şey yok. Matraklık isteyen herkes okusun bence. Ya liseliler, ya liseye gidecekler veya liseyi hatırlamak isteyenler okuyabilir.


AMA ABİİİİİ BU KİTABI YAAKKKMAAAAAĞĞĞĞ=D =D (Kütüphaneme ekliyemicemm=( )
Hahhahahahahhahha=D

Sonra görüşürüz balintolaaarrğrğğğ=))

Yorum Gönder

0 Yorumlar