google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Ve İşin "ASLI" Yeni bir blog tasarlar=))

Şubat ayının ilk gününden merhabalar balintolarrrğğ=)) Dün yeni bir blog tasarladım, kendisi benim dershane arkadasımdı.
Ancak blog tasarımı ve detayları bugüne yazabildim. Dün yoğundum ve bu günde bol hediydeli süper bir ziyaretten geldim. Aynı zamanda Flormar'a gidip ufak bir alıveriş yaptım. Onları koyacağım ancak bilgisayarını açamıyorum, şuanda tabletten yazıyorum zaten. Şarja taktım bilgisayarı bakalım neler olacak!? 

Bu arada blog tasarımlarımda şuana kadar ki 2 blog tasarımımda da ücret almadım, çünkü daha gelişmeye ihtiyacım var.

Bu arada Halis'in yenilenmiş bloğuna bakınız derim: tıklayınız Tekniğin' Haliscesi" 
Kendisi yeni bir blogger, takibe alırsanız sevineceğiz. 
Bu arada İŞİN "ASLI" cığınız Tekniğin ''Haliscesi" blogunda ek yönetici. 
Oraya telefon değerlendirmeleri yazacağım. Çünkü hepiniz biliyorsunuzdur ki, bendeniz teknolojiye bayılıyorrrr=)) 

Neyse çok uzattım bir an önce yaptığim değişikliğe bakalım=))
Bloglarım=))İlk olarak bakıldığında, önceki adresi azlafcokis olan bu bloğun linkin tekniginhaliscesi olarak değiştirdim. Ve bloguna yeni bir başlık fotoğrafı/Header tasarladım. Header ı da PhotoScape programı yardımıyla 1250X400 piksel boyutunda olarak ve de ''.PNG" eklentili fotoğraf kullanarak tasarladım.


 Blogda ek olarak alt kısıma yukarı çık butonu ekledim. Bu butonun nasıl yapıldiğını merak ediyorsanız bir yazı hazırladım. Tık tık

 Blog erkek bloğu olduğu için resimli devamını oku butonu koymak istemedim. Yalnızca yazıyı ayırmak istenen yere yazıyı hazırlama aşamasında atlama aralağı ekle butonunu kullanarak blog anasayfasinda kolaylık ve düzen sağladım.  Aynı zamanda "Etiketler" gadgetini Kategoriler'e dönüştürüp Header'ın altına bir kategorileştirme yaptım. Ve tabii ki bloğun tasarımının kimin tarafından yapıldiğini gösteren ufak bir gadget'da eklemeyi unutmadım =))

Umarım beğenmişsinizdir balintolaaaarrrğğğ=)) Neyseeeğğ ben şu bilgisayarla uğraşayım biraz, görüşmek üzere..=))
Yorum Gönder

2 Yorumlar