google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Dafin Yaprağı'nın yeni tasarımı! =)

Yağmurlu bir günden selamlar balintolaaaay, bu aralar kendimi blog tasarımları konusunda geliştirmeye çalıştım ve bir çok yeni şey öğrendim. Dafin Yaprağı bloğu da benim ustalık eserim oldu =D
Blogda çok fazla ayrıntı yok. Siyah sade bir tasarım istemişti fatma abliskom, bende internetten XML Şablon yardımıyla ve gerekli düzenlemeleri de yaparak hallettim. Siyah yukarı çık butonu da ekledim. Hallolduu! =) Güzel günlerde kullan fatma abliiiş! =)

Buyrun>>> dafin yaprağı

NOT: Blog şablonu konusunda bir ekleme yapayım. Şablon HTML'si Tasnim bloğunun paylaştığı sablondu. Ücretsizdi. Onun üst kısmındaki kategorileri düzenledim ve ANASAYFA dışındaki kodları çıkardım. Ayrıca yukarı çık butonu ekledim. =)) Bunları ekleyeyim dedim de sorun açıklığa kavuşsun^^

Yorum Gönder

12 Yorumlar

 1. Teşekkür ederim Aslıcım :) Tam istediğim gibi bir tasarım oldu, ellerine, emeklerine sağlık :))

  YanıtlaSil
 2. bende böyle bi tasarım istiyorum amaa beceremiyorum :(

  YanıtlaSil
 3. Pardon ama nasıl senin ustalık eserin oluyor? Başka bir blogun ücretsiz tasarımını kendi tasarımın olarak tanıtıyorsun. Sayfanın en altındaki "Blog Design by Tasnim" yazısını görmedin galiba :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayır gördüm 16 yaşında amatör biri olarak sablon eklemeyi öğrendim. Bu arada o yazıyı da bilerek bıraktım ki kendi kendinize calıntı diye nitelendirmeyin diye. Haa bu arada çalıntı diye nitelendirileemz tasnim blogumun kendisi bıraktı bu sablonu.

   Sil
  2. Tasnim herkese açık olarak bu şablonu paylaşmış zaten. Ve amatör biri olarak şablon eklemeyi öğrendim diyorsun ama bunu herkes yapabilir. Ama kendi tasarımım diyemezsin buna. Dafin Yaprağı'nın kendisi de bunu yapabilirdi, söyleseydin. Evet çalıntı değil, kopyalama oluyor bu.

   Sil
 4. Kendi tasarımım demedim zaten fark ettiyseniz bu yazıda da internetten alıntı oldugu yazıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blog Tasarım İşin Aslı diye bir banner da var. Benim dediğim buydu. İyi günler :)

   Sil
  2. Evet onu da düzelttirdim abliskoma

   Sil
 5. Sanırım bu konu açıklığa kavuştu. İnsanlar yorumlarını yapmalı, eleştirmeli ancak yıkıcı değl yapıcı olmalı bunlar
  Sevgiler :)

  YanıtlaSil