google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Değerlendirme#60: Maybelline The Colossal Kajal ! ^^

siyah göz kalemi
 İnşaat sesleriyle dolu bir pazar gününden merhabalar balintolar! :) Kafamı delen bir inşaat sesiyle iç içeyim şuanda ;D Normalde YouTube'a video çekicektim ama ses var =(

    Eveet, gördüğünüz üzere bugün 60. değerlendirmemi yapıyorum ^^ Vay be :D
Bugün sizinle uzun süre reklamlardır oradır buradır her yerde duyduğumuz bu kajal göz kaleminden bahsedeceğim. Hadi başlıyalıım!^^Maybelline The Colossal Kajal


    Maybelline'nin 12 saat kalıcılık vaad eden bu siyah göz kalemi o kadar çok duyuldu ki bi ara reklamlarını ezberlemiştim =D

Aslında bu kalemi kajal olarak nitelendiremeyiz, daha çok asansörlü göz kalemi şeklinde ve aynı onlar gibi ince bir şekilde yapılmış.

Bu kalem ince stik şeklinde ve asansörlü. Rengi siyah ve daha sonralardan daha da siyah olanı çıkarıldı.
Maybelline The Colossal Kajal
 Colossal Kajal 12 saate kadar kalıcı olduğunu söylüyor. 12 saat bozulmadan kalır mı bilemem ama 5-6 saat benim göz kapaklarımda hafif bir dağılma yaparak durdu. 

İçinde Zeytinyağı, E vitamini ve C vitamini türevleri varmış. Evet bu kalem ciddne uygulama bakımından yumuşak. Bu yağlardan dolayı geliyordur belki.

Ayrıca ürünün 12 saat kalıcılığıyla ilgili bir açıklama yapalım. 12 saat kalmaz bence hele ki göz içlerinde asla. Sürdüğünüzde bile akmaya başlıyor göz içlerinde. Göz kapaklarıne eyeliner gibi kullanacaksanız da göz kapaklarınızın yağlı olmaması gerek. Kuru ve normal göz kapaklarında akma yapmaz bence. Benim göz kapaklarım normal ve 6 saat hafif dağılmayla kalıcılığını sürdürmüştü. 

KULLANIM ÖNERİSİ: 
Maybelline'nin kendi sitesindeki açıklamaya göre;

Colossal Kajal Göz Kalemi'ni göz pınarının kenarından başlayarak kirpik dipleri boyunca bir çizgi halinde uygulayın. Daha yoğun bir görünüm için alt kirpik çizgine de uygulayabilirsiniz. Diyor.


Maybelline The Colossal Kajal

Renk olarak da normal siyahlıkta. Çok siyah bir ürün değil.

Ürünün diğer çeşidi bunun kadar bozulmadan durabilir mi bilmiyorum ama o daha siyahmış! =D

Dediğim gibi bence alınabilir bir ürün, göz içlerinde akma yapsada bence diğer göz kalemlerine nazaran daha iyi.

AYRICA! ÜRÜNÜN ORJİNAL OLDUĞUNU NASIL ANLARSINIZ?

*Fiyatına dikkat edin. Ortalama bu kajal 8-10 lira arasındadır. Sahte olanlar 4-5 tl oluyorlar.
*Ayrıca indirime girmiş diyelim. Fİyatı da olmuş 6 tl. Nasıl anlayacaksınız? Bunun için kapağına bakın. Kapağında siyah bir şerit varsa bu orijinaldir. 
*Her ne olursa olsun pazarlardan almayın. Oradakiler büyük ihtimal sahtedir.Ürünün Merve Boloğur ile yaptığ bir oyunu mu ne varmış buraya tıklayarak bakabilrsiniz ^^


Okuduğunuz için teşekkürler balintolar! Siz bu tarz akmayan siyah kalemleri biliyor musunuz? Aşağıya yazarsanız sevinirim ^^ Güzel pazarlar! :)

Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. Bu üründen bende de vardı. Denemeye sıra gelmedi. Hatırlattın canım ben de deneyeyim.

    YanıtlaSil