google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Narecza ile Dr. Murad Ürünleri!^^

  Hepinize iyi akşamlar balintolarım! ^^ Bugün sizlere yeni tanıştığım bir firmadan bahsedeceğim.

Narecza  sadece dermokozmetik değil onun dışında bir çok kategoriye sahip bir site. Ve gayet de güvenilir. Özellikle indirimleri de oluyor ve kaçırılmamalılar! ^^

Bugün sizlere Dr. Murad markası hakkında kısa tanıtıcı bir yazı yazacağım. Soy ismimle de orantılı ;DDr. Murad ürünlerine site güzelce yer vermiş. Ayrıca dikkatimi çeken de her ürün kategorisi ile ilgili bilgilendirme yazılarının olması.

      Ürünler hakkında bilgi almak için 0312 418 00 45 numarasını tuşlayabilirsiniz:)

Dr. Murad Leke Kremi 

Dr Murad Leke Kremi serisi tüm cilt tipleri için yaşadıkları leke sorunlarına çözüm bulmak için geliştirilmiş.   Ciltte oluşan güneş lekelerinin, aknelerin ve sivilcelerin oluşturdukları lekelerin giderilmesine yardımcı olan bu seri sayesinde lekeleri tedavi edebilirsiniz :)

Güneşin zararlı ışınlarından koruyarak cildi berrak bir görünüme kavuşturuyormuş!Özellikle benim dikkatimi çeken bu kremi. SPF 30 içeren gündüz kremi. Özellikle C vitamini içermesi büyük artı! Ürün şuan indrimdeymiş ve kesinlikle bakılmasınız öneriyorum ^^

Dr. Murad Cilt Bakımı Ürünleri

Dr Murad Cilt Bakıma Ürünleri, her yaş ve cilt tipine uygun olarak üretilen bu ürün serisi sayesinde cilde yüzeysel değil daha derin bir onarım ve koruma vaad ediyormuş =) Cildin yenilenmesinde ve güçlenmesinde rol oynuyorlarmış!

Ürün çeşitliliği de hayli fazla.
Bu ürün sklalası içinde en dikkatimi çeken bu suya dayanıklı ürün oldu. Sahil zamanlarından dolayı kuruyan cildime müthiş bir nemlendiriciye benziyor; siz ne dersiniz? Nemlendirici Burada

Ayrıca ürünün yüz ve cilde uygulanabilmesi büyük bir artı! ^^

Dr. Murad Göz Kremi

Dr. Murad'ın bu göz kremi serisi de hassas göz çevresinde oluşan morluklar, göz altı torbalarını ve göz çevresi çizgilerinin artmasına engel olmaya yardımcı oluyorlarmış!

Seride 3 adet ürün var. 

Benim en çok dikkatimi çeken ürün ise şu:

Dr.Murad Hybrids Eye Lift Perfector; Göz makyajı öncesi sabitleyici ve sıkılaştırıcı etkisi olan bir kremmiş.  Cildin nemlendirilerek beslenmesine yardımcı, cilt tonunun dengelenmesinde etkili, göz altı torbalarını minimize edici etkiye sahip ürünmüş. Ayrı hoşuma gitti bu :)

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ediyorum, haydi alışveriş zamanı! ^^ 

Yorum Gönder

0 Yorumlar