google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Ne Okuyorum? ll Kızılcık Burnu/Debbie Macomber :)

Cedar Cove

        Hepinize yeniden merhabalar balintolar! :) Yeni yazımla yeniden karşınızdayııım :)

  Tamam artık bilmeyen kalmadı, Debbie Macomber kitaplarına olan aşkımı biliyorum :D Ama ne yapayıım güzel yazıyor kadın :)

  Elimdeki bu kitabı da "Cedar Cove" serisinin son kitabı. Bu seri de diğerleri gibi müthiş!debbie macomber
Öncelikle Debbie Macomber'dan biraz bahsedeyim :) Türkiye'nin onunla tanışması 2011 yılında oldu :) "Blossom Street" serisiyle.. Ben ilk kitabı "Küçük Mucizeler Dükkanı" nda daha tanımıyordum Debbie teyzemi ^^ Migros'ta şans eseri 3. kitabına yetişmiştim. "Bahçemde Yetişen Umutlar" a. O kitabı okumamın ardından "Blossom Street" serisine olan aşkım devam etti :)

Sonra baştan başlayarak;
*Küçük Muziceler Dükkanı
*Bir Yumak Mutluluk
*Bahçemde Yetişen Umutlar
*Mucizeler Dükkanına Dönüş
*Bir Dilekle Başladı Her Şey
*Yeni Balangıçlar Mevsimi
*Sevginin Son Dileği
*Çiçeklerimi Rüzgara Verdim kitapları olarak seriyi takip etmem devam etti. Blossom Sokağı'nı o kadar içten buluyordum ki tüm seriyi bitirdim. Çıktıkça yeni kitaplar, hiç arka kapağını okumadan attım sepete.

             Sonra Blossom Street serisi bitti. Bağımsız Kitapları başladı.

*Gül Limanı Oteli
*Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde ( Elimde olmayan kiyaplarından, yakında alınıyor ama! ^^)
*İyi Ki Geldin
*Melekler Korusun
*Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var
*Yıldızlı Gece( En son çıkan kitabı.) olarak. Bu kitapların içinde de bazen blossom sokağı geçti. Ama çoğunlukla bağımsızdı.

      En son olarak Debbie Teyzemin Novella Yayınlarından yeni bir serisi yayınlanmaya başladı. "Cedar Cove".. Bu seri de diğerleri gibi aşk, umut, kardeşlik, sıcak kasaba görüntüleriyle dolu.. Halen devam eden serinin son kitabını okuyorum şuan :) Seri şöyle;

*Deniz Feneri Yolu
*Gül Aağcı Sokağı
*Pelikan Çıkmazı ve
*Kızılcık Burnu diye devam ediyor. Şuan okuduğum kitapta yine aynı sıcaklık, aynı aşk ve evlilik sorunları devam ediyor. Birden ortaya çıkan gizemli ölüm bu kitapta daha bir açıklığa kavuşuyor. Belki sonunda kimin yaptığı dahi bulunabilir.

      Yalnız bu serinin kitaplarının sonunda minik bir ip ucu oluyordu ve bir sonraki kitabın konusu bu isim oluyordu. Ancak bu kez o ipucu gözükmüyor. Yoksa bitti mi :/

      Benim Debbie Macomber hakkında bildiklerim bu kadar :) Artık gerçekten ynei çıkan kitabının konusunu hiç umursamadan atıyorum sepete ve şuana kadar aldığıma pişman olduğum tek kitabı bile olmadı. :) Bence ufak bir çılgınlık yapaı sizde en baştan bu maratona katılın! :) Çook eğlenceli olacak...

Görüşmek üzere balinto! 
 mucx,xox


Yorum Gönder

0 Yorumlar