google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

12 EKİM 1999.. Bir İşin "Aslı" Doğdu..

Evet.. 12 Ekim.. Geldik benim doğum günüme, evet bugün doğum günüm benim. İçimde burukluklar,kırıklıklar, hayaller planlar olmasına karşın bi' heyecansız bi' mutsuzum. Bir de deli gibi heyecanlanıp aynı zamanda mutluyum da..

Çok garip...
    Tam 1 yıl önce bana sorsaydınız. "Aslı sen 2015'de şunları yapacaksın, asla yapmam dediklerini yapacaksın" desen kahkahalarla gülerdim. Ama şimdi, "asla" larımı yaptığımın fakrına varıyorum.

    Tam 1 yıl önce doğum günümde çok büyük ve halen devam eden bir hata yaptım.. Pişmanım.. Arada değilim.. Garip bir ruh hali anlayacağın..

    Aslında bu seneye ait herşey kötü değil.. Herşey berbat ötesi değil. Mide bulandırıcı değil..
Geçen seneye göre varya baya olgunlaştım. Fazla olgunlaştım, hatta bu olgunluğum yüzünden çok yalnız kaldım. Arkadaş duygusunu hissedemedim, sırf farklıyım diye yine geri itildim.. Önceki yıllara göre her ne kadar az olsada bu durum..

   17 yaşıma girdim, 17 yıldır bu dünyadayım, 17 yıldır bu dünya için yaşıyorum. Bu dünyamı düşünüyorum, kendimi neredeyse hiç düşünmedim. Çevremdekiler hep onlar.. Sanırım çevremdekilere çok iyilik yaptığımdan çok acı çektim. Bu yıl çok acı çektim ben be..

  Her ne kadar belli etmesem de, psikolojimi bozdum, mahvettim kendimi. Dayandım, ağladım, dayandım..  Kandırıldım, aldatıldım, insanlar tarafından.. Birini sevdim, sevmez olaydım dedim.. Bana acıdan başka bir şey bırakmıyordu çünkü.. Ama şimdi o yok, o acı çektirenler bir bir gittiler..

  Çok dost kaybettim, sevdiğim çok insanı kaybettim.. "Birinin derdini dinledim, onun hayatını düzeltmeye uğraştım. Ama sonucu onunda aynı.."  

  Kaç iddaa oynandı üzerime biliyor musun? Sevdiğim, değer verdiğim insanlar birer birer benimle oynadı.. Geriye kırık dolu ben ve bir kaç kişi kaldı..

   Ama bu acılar beni güçlendirdi, eski günlüğümü kapatırken kendime söz verdim. Yeni hayatımı başlatacağım diye.. Bu sene yeni hayaıtm benim için. Artık o yok, sadece ben ve gerçek dostlar var.. Bana acı çektirenler yok, olmayacak ve olmamalı da.. İyilik edip yalnızlık bulmak yok bu sefer artık..

   Evet, 12 Ekim 1999... Bir İşin "Aslı" doğdu.. Ve evet, yine tarihler 12 Ekim.. Yıllar 2015.. Ve bu sefer Sadece bir İşin "Aslı" doğdu değil.. Daima güçlü ve kimseye güvenmeyecek bir İşin "Aslı"  doğdu.. 

   Bol acı dolu günler, yıllar haftalar geçireceğiz ülkece. Bu acı, bu karmaşa son değil.. Ama bitecek eminim bundan.. 

YENİ HAYATIMIN "İLK DOĞUM GÜNÜ" KUTLU OLSUN!

Yorum Gönder

6 Yorumlar

 1. Yeni yaşın sana bütün güzellikleri getirsin, her geçen yıl sende güzel izler bıraksın . Sevgiyle kal

  YanıtlaSil
 2. Doğum günün kutlu olsun, sevdiklerinle, ailenle, dostlarınla birlikte nice mutlu, huzurlu senelere. Sevgiler.. :)

  YanıtlaSil
 3. doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllar :)))

  YanıtlaSil
 4. Merhabaa, blog keşif etkinliğinden geliyorum ^-^ paylaşımlarınız çok hoşuma gitti ve gfc ile takibe aldım ... ^-^ Bende makyaj ve bakım üzerine yazıyorum çoğunlukla... Sizinde bana uğramanızı dört gözle bekliyorum *-* sanatinsaklisirlari.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 5. Sanırım biz terazi kızları fazla duygusalız ve iyi niyetliyiz.Benim de doğum günüm çok yakında...17 yıl hiç bir şey değil ama biz erken yaşta hayal kırıkları yaşamaya başlıyoruz.Umarım benim gibi 25 yaşına geldiğinde herşey çok güzel olur.Biraz geç olsa da doğum günün kutlu olsun.Nice güzel senelere...

  YanıtlaSil
 6. Herşey gönlünce olsun tatlım mail atmıştım zaten ama olsun burdan da kutlayabilirim değilmi ? Iyiki doğdun güzellik umarım yeni yaşında herşey gönlünce olur. Öpüyorum kocaman şimdi diğer yazılarını okumaya başlıyorum. Görüşürüz.

  YanıtlaSil