google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Yeni Site Keşfettim! - Anneler Günü İçin Hediye Seçenekleri


Yeniden Merhabalar Balintolar ^^ 
Yaklaşan anneler gününe özel hediye seçenekleriyle tekrar karşınızdayımm :)
Yeni keşfim Emel Pırlanta diğerlerine oranla çok daha uygun bir site.


Değerleri tartışılmayacak kadar büyük olan annelerimize duyulan saygı ve sevginin ifadesini onlar için özel kılınan anneler gününe sığdırmak mümkün olmasa da o günde her zamankinden daha özenli bir hediye seçilmesi ve takdim edilmesi tabi ki önemlidir. 
Bu yüzden normal bir günde gezerken annenize ayakkabı, mont, çanta ve benzeri hediyeleri zaten aldığınız için Anneler Günü İçin Pırlanta Beştaş Yüzük hediye etmeniz, anlamını yitirmeyen çok daha özel bir hediye olacaktır. Bence ^^

resim alıntıdır
Bu konuda yeni keşfim olan Emel Pırlanta, seçkin Pırlanta Tektaş Yüzük koleksiyonuyla annelerinize özel hediye önerileri sunmakta ve üstelik bu önerilerine getirmiş olduğu indirimlerle de alım gücünüzü zorlamadan son derece şık tasarım ürünlere sahip olmanızı sağlamaktadır.
Örneğin; sitede yer alan 0.20ct taş özelliğine sahip bir model, uğradığı indirimden ötürü oldukça uygun bir fiyat eşliğinde satılmaktadır :)
resim alıntıdır
Bunun yanı sıra 1.00ct üzerinde birbirinden şık tasarıma sahip Pırlanta Beştaş Yüzük modellerinin de %50’den başlayan indirimlerle tarafınıza sunulması, normalde bütçenizin el veremediği bir modeli yarı fiyatına almanıza olanak vermektedir. 

Ayrıca her bir ürün elinize ulaşana dek sigorta kapsamında, ürünü teslim aldıktan itibaren 2 yıl garanti kapsamındaymış. 

Dolayısıyla güvenli ve kaliteli alışveriş için siteyi ziyaret etmeli, şık ve sade ürün yelpazesinden anneniz için özel bir seçim yaparak, ona kendisini değerli hissettirmeniz güzel olacaktır ^^ :)

resim sitenin görünümüdür. 

Mesela örnek vermek isterim, 0.17 karatlık bir pırlanta yüzük burada indirimde ve 791 TL! 

Ayrıca sitenin içinden seçilebilecek zarif bir küpe ve kolye ile annenize çok şık ve minimalist bir hediye hazırlayabilirsiniz diye düşünüyorum ^^


Umarım faydam olmuştur, siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz! Gerçekten ben bayıldım!

Görüşmek dileğiye,xox

Yorum Gönder

0 Yorumlar