google.com, pub-4872025216567556, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Son Akşam Yemeği l tablohane.com alışverişi


Herkese güzel bir akşamdan selamlar! Bugün aşırı heyecanlı olduğum bir kargo açılım yazısı yazacağım! Eminim ki hepimiz kargo açılışlarını seviyoruz ve merakla içlerinde neler olduğunu merak ediyoruz. Bu yüzden sizi çok bekletmeden yazıma geçmek istiyorum :)
Bugün sizlere bahsedeceğim kargo TabloHane sitesine ait. 
Öncelikle bu siteden sizlere bahsetmek isterim. TabloHane sitesi, size özel kanvas tablo baskısı yapan ve baskılı kanvas tablo satan bir site. Yaptıracağınız özel baskıların fiyatlarının 29.80 tl'den başlaması ve baskılı kanvas tablo çeşitlerinin de aynı fiyat grubuna sahip olmasının diğer sitelere oranla gerçekten büyük bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Üstelik alacağınız kanvas tablonun, istediğiniz boyutunu seçebiliyorsunuz ve çerçeve ekletebiliyorsunuz.


Bu arada ben, tercihimi sanat eserleri arasında en sevdiğim tablo olan Leonardo Da Vinci'nin Son Akşam Yemeği tablosundan yana kullandım. Şuradan görebileceğiniz üzere, bu tablo sitenin kendi sattığı tablolar arasındaydı. Yani özel olarak tasarlatmama gerek kalmadı. Tablohane sitesinde Last Supper dahil birçok ressamın eserinin baskılarını satın alabilirsiniz. Benim elimde tablo 45x30 boyutunda baskılandı ve baskısı orijinal Son Akşam Yemeği tablosuna oldukça benziyor. Orijinale fazla dokunmayıp olduğu gibi basmaları aşırı hoşuma gitti. Bu siteyle tanışmadan önce, bu tabloyu almak için cidden çok araştırma yaptım ve hiçbiri bu baskı kadar orijinale yakın değildi. Bu açıdan sitenin büyük bir tebriği hak ettiğini düşünüyorum. Baskı detayını görmeniz açısından üstteki görseli çekmek istedim. Baskı uzmanı değilim fakat, total görünümün başarılı olduğunu söyleyebilirim. Tablo kesinlikle çok güzel gözüküyor! :)


Ayrıca tablonun arkasında asmanız için çivi ve askısı mevcut. 


Sona gelmeden önce, Leonardo Da Vinci'nin bu güzel Last Supper tablosu hakkında bilgi edinmek isterseniz buradaki videoya mutlaka bakın. Altın Oran'ın kusursuzca işlendiği, asıl odak noktanızın sandığınız şey olmadığını öğreneceğiniz muhteşem bir eser olduğuna inanıyorum. 

Bu güzel tablo için Tablohane'ye tekrardan teşekkürler ederim!

Son olarak Tablohane'de şuanda tüm ürünlerde %15 indirim var üstelik tüm türkiyeye kargo ücretsiz! Orijinal bir hediye arayışındaysanız mutlaka buraya tıklayarak bir tablo tasarlatın veya tablo galerisinden tablo sipariş edin! Şimdiden güzel alışverişler, yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. 
Sağ kısımdaki menüden blogumu takip etmeyi unutmayın! Görüşmek üzere, xox.

youtube'dan bana ulaşın: tıkla
instagramdan bana ulaşın: tıkla

Yorum Gönder

1 Yorumlar